ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST PRAHA

Naši zámečníci jsou vždy připraveni – volejte nonstop!

Naše zámečnictví v Praze je tu pro vás 24 hodin denně

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete rychlou pomoc zámečníka nebo jen chcete s něčím poradit? Neváhejte a kontaktujte zámečnickou pohotovost KEY-SERVICE Praha – kterýkoliv den, v kteroukoliv dobu – naše zámečnictví je tu pro vás 24 h denně.

Zámečnictví KEY-SERVICE poskytuje zámečnické služby již dlouhá léta a ročně obslouží tisíce zákazníků, můžete si být proto naprosto jistí, že odvedeme profesionální práci bez chyb. Abychom vám mohli zaručit nejvyšší kvalitu našich služeb, pro svou práci používáme jen to nejmodernější nářadí a přístroje.

oprava zámku

Naše zámečnická pohotovost nejčastěji řeší tyto záležitosti:

A toto není zdaleka vše, s čím může zámečnictví KEY SERVICE zákazníkům pomoct. Potřebujete pro svou kancelář udělat systém generálního a hlavního klíče (SGHK)? Nebo byste chtěli, aby ve vašem domě šlo několik zámků otevírat jedním klíčem? Potřebovali byste váš trezor odemykat jiným klíčem, protože ten starý už nemáte? Toto ani mnoho dalších věcí není pro naše zámečnictví problém.

Zámečnická pohotovost KEY SERVICE poskytuje své služby pro celou Prahu a také blízké okolí. Zaručujeme vám absolutní diskrétnost, rychle a kvalitně odvedenou práci a plnou spokojenost s našimi službami. Neváhejte a kontaktujte KEY SERVICE kdykoliv na čísle +420 777 037 778 ! Vaši objednávku vyřeší individuálně přímo naši zkušení zámečníci. Na naši práci vždy dostáváte záruku kvality. Zámečnická pohotovost Praha je tu pro vás nonstop!

Zámečnické práce poskytujeme po celé Praze

Naše zámečnictví operuje po celé Praze 10, včetně Vršovic, Malešic či Strašnic. Provedeme opravu či výměnu zámku, otevřeme zabouchnuté dveře, ale poskytneme i veškerý zámečnický servis. Zámečnictví Key-Service funguje jako zámečnická pohotovost, naši zámečníci dorazí na vaši adresu kdekoliv na Praze 10 okamžitě v jakýkoliv den, v jakoukoliv hodinu.

Start typing and press Enter to search