Zámečnictví Praha 3

Volejte nonstop, jsme připraveni!

 

Zámečnictví Praha 3 – Zámečnická pohotovost Praha 3

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zámků bez klíčů již od roku 1990

U moderních zámků a klíčů to nebývá příliš běžné, nicméně i přesto se vám může stát, že klíč v zámku zlomíte. Většina lidí začne v takové chvíli panikařit. Pokud se vám tohle stane, nezoufejte, není nic jednoduššího, než se obrátit na zámečnictví Praha 3. Ať už bydlíte na Žižkově, Vinohradech či ve Strašnicích, naši zámečníci vám pomohou s odstraněním ulomené části klíče a vaše dveře opět zprovozní.

Kdy vám může pomoci zámečník na Praze 3?

Zámečníci pro Prahu 3

Kromě nouzového otevírání dveří, běžných oprav rozbitých a zaseklých zámků či výměny zámků se zámečnictví Key-Service zabývá také kompletním servisem trezorů, montáží všech typů zámků a také přestavbou bezpečnostních vložek. Jsme také schopni otevřít vaše auto bez klíče, aniž by došlo k jakémukoliv poškození. Služby našeho zámečnictví můžete využívat po celé Praze 3, ale i dalších městských částech Prahy, a to nepřetržitě –⁠ i v noci či mimo běžné pracovní hodiny. Naše zámečnictví pro Prahu 3 je tady pro vás nonstop!

klíče

Nonstop zámečnická pohotovost Praha 3

Rychlá a bezpečná výměna zámku je akutní nutnost při nejrůznějších situacích. Naši zámečníci jsou vždy připraveni pomoci i v nouzových situacích. Typickou situací jsou zabouchnuté dveře nebo ztracené klíče. Často je nutné dostat se dovnitř co nejrychleji a je jedno, jestli je to zrovna v noci či o svátcích. Zejména pokud jsou uvnitř zapnuté spotřebiče nebo v bytě zůstaly bez dozoru malé děti. Čekat do rána nebo do dalšího pracovního dne prostě není možné.

Pro tyto případy je naše zámečnická pohotovost k dispozici 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Nebojte se nás kdykoliv kontaktovat a naši specialisté vám rádi pomohou. Naši technici k vám dorazí za pár minut!

zabouchnuté dveře

Spolehněte se na zámečníky z Prahy 3!

I v těch nejzoufalejších situacích dokážeme pomoci velice rychle. Stačí zavolat a naše zámečnická pomoc přijede kamkoliv po Praze 3 i jiných částech Prahy. Rozhodně se nepouštějte do neodborné domácí opravy. Mnohdy přijíždíme na místo, kde více škody ve skutečnosti napáchal sám majitel, když se o opravu pokoušel svépomocí. Daleko jednodušší a bezpečnější pro vás bude zavolat zkušeného zámečníka než se pokoušet o marné pokusy, které mnohdy končí větším poškozením a nezbytnou kompletní výměnou zámku. Naši zámečníci mají zkušenosti i nářadí pro práci s širokou škálou zámků s různými mechanismy a od různých výrobců.

A nemusí jít jen o dveře domů a bytů, zvládneme i otevírání dveří aut, trezory, uzamčené skříně či další prostory. Pro zámečnictví Key-Service neexistují dovolené ani víkendy. V kteroukoli denní či noční dobu zvedáme telefony a pomůžeme vám vyřešit jakýkoliv problém! Neváhejte naše zámečnictví na Praze 3 kontaktovat na pohotovostní lince 777 037 778 kdykoliv. Jsme tu pro vás nonstop!

Start typing and press Enter to search