Zámečnictví Praha 3

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 3 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

V životě se mohou stát různé situace. Například se může rozbít zámek dveří. Stává se to relativně zřídka, o to větší to je ale nepříjemnost. I to nejdražší zamykací zařízení může selhat. Výčet nepříjemností a lapálií, které mohou v souvislosti se zámky vzniknout je poměrně široký. Ale jak v takovém případě zámek otevřít?

zabouchnuté auto

Zámečnicka pohotovost Praha 3

V celé Praze 3 působí naše zavedené zámečnictví. Zajišťujeme jak běžné opravy a výměny zámků, tak i otevření rozbitých či zaseklých zámku a nouzové otevírání dveří. Tuto službu můžete využívat nepřetržitě i mimo běžné pracovní hodiny a v noci. Naše zámečnictví drží nonstop pohotovost pro všechny čtvrtě v rámci MČ Praha 3. Nejčastěji jezdíme do Vysočan, na Vinohrady, do Strašnic a rozhodně se nevyhýbáme Žižkovu ani Libni. Prakticky kdykoliv vám pomohou naši zkušení zámečníci, kteří po zavolání dojedou až na vaši adresu. Bez vážnějších škod dovedou na počkání otevřít libovolný zámek, abyste se mohli co nejrychleji dostat do svého bytu.

Rychlá a bezpečná výměna zámku je akutní nutnost při nejrůznějších situacích. Naši zaměstnanci jsou vždy připraveni pomoci v nouzových situacích. Typickým problémem jsou zabouchnuté dveře nebo ztracené klíče. Často je nutné dostat se dovnitř co nejrychleji i během noci. Zejména pokud jsou uvnitř zapnuté spotřebiče nebo v bytě zůstaly bez dozoru malé děti. Pro tyto případy je naše zámečnictví k dispozici 24 hodin denně bez ohledu na víkendy a svátky. Nebojte se nás kdykoliv kontaktovat a naši specialisté vám rádi pomohou.

Oprava a výměna zámků Praha 3

Otevírání zámků provádíme na různých zámkových mechanismech bez ohledu na výrobce nebo stav zařízení. Denně nám pod rukami projdou desítky typů zámku a vložek. Zámečník pomůže v každé situaci: když se mechanismus zasekne, když se klíč ztratí i v jiných případech.

Stačí zavolat a pomoc přijede kamkoliv po Praze 3 i jiných částech hlavního města. Rozhodně se nepouštějte do neodborné domácí opravy. Mnohdy přijíždíme na místo, kde více škody než porucha napáchal sám majitel. Naši zámečníci mají zkušenosti i nářadí pro práci s širokou škálou zámků od různých výrobců. Daleko jednodušší pro vás bude zavolat zkušeného zámečníka než se pokoušet o marné pokusy, které mnohdy končí větší katastrofou a nezbytnou kompletní výměnou zámku.

otevření auta

Nouzové otevírání dveří na Praze 3

V těch nejzoufalejších situacích, dokážeme pomoci velice rychle. Nemusí jít jen o dveře domů a bytů. Zvládneme i otevírání dveří aut. Zde navíc mnohdy hraje čas velkou roli, proto je nejjednodušší zavolat technika okamžitě. Zároveň dokážeme otevírat i trezory a další uzamčené skříně či prostory. Pro naše zámečnictví neexistují dovolené ani víkendy. V kteroukoli denní či noční dobu zvedáme telefony a pomůžeme vám vyřešit jakýkoliv problém!

Neváhejte naše zámečníky Praha 3 kontaktovat na pohotovostní linku 777 037 778 kdykoliv. Jsme tu pro Vás non stop. Vaše zámečnictví KEY SERVICE!

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search