Téměř každý z nás někdy pocítil alespoň malý záchvěv paniky ze zabouchnutých dveří. Zámečník je v té chvíli člověk, kterého opravdu potřebujeme. Stejně nám pomůže i v dalších situacích, které mohou být velmi nepříjemné a stresující. Zámečník či zámečnická pohotovost je jedno z čísel, které by ve vašem adresáři rozhodně neměly chybět.

zámečník praha 2

Koho volat?

Trápení, zda volat zámečníka nebo třeba hasiče, vyřešíte jednoduše. Pokud není v ohrožení život váš či někoho jiného (doma zabouchnuté malé dítě například), hasiče nevolejte. Jejich výjezd by se vám mohl prodražit daleko více než zámečnická pohotovost. Kdy tedy volat zámečníka?

  1. Zabouchnuté klíče jsou jednoznačný popud k vytočení zámečnické pohotovosti. Dveře budete mít do hodiny otevřené. Navíc budete mít jistotu, že dveře i zámek přežijí bez úhony.
  2. Zabouchnuté auto je na tom stejně jako byt. Opět vám nejlépe pomůže zámečník. Pamatujte, že snaha otevřít zámek svépomocí může nakonec skončit výměnou zámku či dokonce celých dveří.

zámečnická pohotovost praha 3

  1. Ztráta klíčů je další nepříjemnost, která nás může potkat. Existuje sice povinnost nalezené klíče odevzdat do ztrát a nálezů místního úřadu, ale spoléhat se na to je holý nesmysl. Zámečník vám zajistí okamžitouvýměnu zámkumontáž vložek a klíče předá do vašich rukou.
  2. Zámek drhne, nejde plynule odemykat. Nemoci se dostat dovnitř nebo ještě hůře ven z bytu či auta, se může stát, když zanedbáme péči o zámky. Při potížích s manipulací vám zámečník pomůže předejít možné katastrofě.

Zámečnictví Praha

Ať jste z jakékoliv části Prahy, zámečnictví Praha a zámečnická pohotovost Praha jsou k dispozici vždy. Jejich služby využijete nejen při zmíněných nehodách a opravách. Pomohou vám s opravami třeba po vloupání a také pomohou s výběrem nejlepšího zabezpečení přímo pro vás.

Klidný a bezpečný by měl náš domov být především. Zámečník nám v tomto ohledu může velmi pomoci.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

výměna zámkuvýměna zámku