Výměna vložky zámku (FABky)

Vyměníme vložku jakékoliv bezpečnostní třídy – volejte nonstop!

Výměna FABky i vložek dalších značek a bezpečnostních tříd

Naši zámečníci jsou specialisté na výměnu vložek zámků od roku 1990

Výměna vložky zámku patří k nejzákladnějším opatřením ve chvíli, kdy je potřeba lépe zabezpečit Váš dům či byt. Provádíme kompletní výměny vložek zámků mnoha značek a všech bezpečnostních tříd a výměna vložky zámku je pro nás rutinní záležitostí.

klíč

Vložka zámku není zámek

To, co většina lidí nazývá často výměnou zámku, je ve skutečnosti právě pouze výměna cylindrické vložky zámku. Ta je upevněna v zadlabacím zámku, který však může zůstat na svém místě a výměna vložky zámku je tak pro naše zkušené zámečníky otázkou několika málo minut.

Dodáváme vložky všech rozměrů a bezpečnostních tříd (1 až 4) značek FAB, Richter, EVVA, Tokoz, Mul-T-Lock, Abus a mnoha dalších. Naše služby poskytujeme již od roku 1990 a s výměnou vložky zámku máme obrovské zkušenosti.

Můžeme vyměnit Vaši vložku za bezpečnější

Není však bez zajímavosti, že pro mnoho zlodějů je bezpečnostní vložka zámku výzvou a nikoliv překážkou. Vždy tedy doporučujeme společně s výměnou vložky zámku přemýšlet také o bezpečnostním kování, které tuto vložku chrání před vylomením. Samozřejmě, ani bezpečnostní kování společně s bezpečnostní vložkou zámku neochrání Váš byt či dům před zloději 100 %, můžete tak například namontovat i bezpečnostní závoru, která ochrání dveře před vypáčením.

Naši specialisté Vám samozřejmě se vším poradí a pomohou tak, aby byl Váš objekt co nejlépe ochráněn. Samotná výměna vložky zámku je tedy důležitá, ale kromě ní existuje i mnoho dalších možností, jak dále a lépe Váš dům či byt zabezpečit.

Start typing and press Enter to search