Otevření zabouchnutých dveří Praha

Otevírání zabouchnutých dveří nonstop!

Víme, jak otevřít zabouchnuté dveře!

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zabouchnutých dveří už od roku 1990

V životě se to stalo jistě téměř každému z nás. Zabouchli jste si dveře od bytu a klíče zůstaly uvnitř. Taková situace je samozřejmě nepříjemná, nicméně v dnešní době se dá rychle a spolehlivě řešit.

zámečník

Můžete se pokusit otevřít dveře sami

Nemáte-li k dispozici náhradní klíč, můžete se pokusit otevřít si dveře sami, a to s pomocí návodů na internetu. Potřebujete však alespoň trochu zkušeností a nějaké základní vybavení, což ve většině případů bývá problém. V žádném případě se nesnažte dveře vyrážet, vylamovat nebo vypáčit, hrozí vysoké riziko poškození celých dveří. Nepokoušejte se také do zámku cokoliv strkat, případně se v něm jakkoliv „vrtat“. Od toho jsou zde naši zámečníci.

Naši zámečníci vám pomohou rychle a profesionálně

Naši zámečníci mají s otevřením zabouchnutých dveří mnoho zkušeností a disponují i kvalitním vybavením. Fungujeme nonstop a vždy přijedeme, jak nejrychleji je to možné. Otevření zabouchnutých dveří je pro nás každodenní náplní práce, a jsme na ni velmi dobře připraveni. Dokážeme otevřít zabouchnuté dveře s poškozeným zámkem například po vloupání, s klíči uvnitř zámku nebo s cizím tělesem v zámku.

Zavolejte nám. Otevírání zabouchnutých dveří je náš denní chléb. Jsme tu pro vás každou hodinu a každý den v týdnu, i o svátcích.

Start typing and press Enter to search