Oprava zámku a dveří po vloupání

Opravíme a zabezpečíme vaše dveře – volejte nonstop!

Vloupali se k vám domů? Přijedeme, opravíme a navrhneme vhodné zabezpečení!

Jsme specialisté na opravy zámku již od roku 1990!

Oprava zámku. V Praze se kradlo, krade se a bude se krást každý den, jen většina lidí si myslí, že se jich to nedotkne. Ale když už se vám to stane, kontaktujte nás a my přijedeme opravit vaše dveře a rovnou navrhneme vhodné zabezpečení vašeho bytu či provozovny, aby se vám už nikdy podobná nepříjemnost nestala. V případě potřeby vyměníme zámek, dáme novou vložku, namontujeme bezpečnostní kováni nebo bezpečnostní závoru.

oprava zamku

Víme jak Vás spolehlivě zabezpečit

Když už jste byli vykradení, rozhodně nezačněte panikařit! Nejdříve byste měli kontaktovat policii ČR, která vše prohlédne, a poté volejte zámečnickou pohotovost. V případě, že máte také poškozené zárubně po vloupáni, dokážeme je svařit a dát je do původního stavu. Když jsou vaše dveře v neopravitelném stavu, dokážeme vám rychle přivést a namontovat dveře nové. V pohotovostním vozidle máme vždy základní věci pro opravu zámku. Proto jsme schopní vám vše opravit rychle a bez zbytečného čekáni.

Kolík zaplatíte za opravu zámku?

Cena opravy dveří a zámku vždy záleží na rozsahu práce – nejde určit dopředu. Technik Vám může dopředu sdělit jen orientační cenu za opravu dveří.

Jelikož už máme za sebou celou řadu výjezdů k vyloupeným bytům, skladům a kancelářím, kde jsme opravovali či rovnou měnili dveře, můžeme vám dát pár rad jak si svůj majetek dobře chránit. Například, když budete zrovna na dovolené:

  • Aby si zloděj myslel, že v domě někdo je – pořiďte si časový spínač, který ve vámi zadaných intervalech na krátkou dobu zapne světlo nebo televizi.
  • Nechte na balkoně pověšené prádlo – je to maličkost, ale dává zloději pocit, že v domě/bytě někdo je.
  • Pokud máte dobrý vztah se sousedy, poproste je, ať občas vyberou poštu – toho si zloději často všímají.
  • Nenechávejte vetší hotovostní částky doma – vložte je na účet.
  • Foto z dovolené je lepši dát na sociální sítě po návratu domů a nikoliv předtím – tato soukromá informace se muže lehce dostat k zlodějům.

Start typing and press Enter to search