Zámečnictví Praha 7

Volejte nonstop, jsme připraveni!

 

Zámečnictví Praha 7 – Zámečnická pohotovost Praha 7

Naši zámečníci jsou  specialisté na otevírání zámků bez klíčů již od roku 1990

Plánovat si jakoukoliv událost ohledně zámku u dveří bytu, domu nebo třeba i rekreačního objektu prostě nejde. A tak když se vám něco stane, samozřejmě hledáte pomoc hned a co nejrychleji. Kvalitní zámečnická pohotovost tak musí fungovat pro kohokoli a kdykoli. Zámečnictví Praha 7 rychle provede výměnu zámku v Holešovicích, otevře zabouchnuté dveře v Troji nebo najde řešení pro zalomené klíče ve dveřích bytu v Libni.

Zámečnictví Praha 7 se specializuje na tyto situace:

  • zabouchnuté a zamčené dveře,
  • zalomené a zaseklé klíče,
  • výměny zámků, vložek a opravy systému (včetně oprav a otevírání sejfů a trezorů),

Zámečnictví Praha 7 – zámečník pro každou situaci

I ve chvíli, kdy se vám nechtěně povede ztratit klíč nebo zalomíte klíč v zámku a hledáte někoho, pro koho by výměna zámku nebyl problém, nezoufejte – zámečnictví Praha 7 vám pomůže! A to i zcela diskrétně. Nejsou zas tak neobvyklé situace, kdy člověk potřebuje zámečnickou pohotovost, protože nechtěně poškodil zámek v práci. Zámečnictví Key-Service na Praze 7 je tady i pro firemní zákazníky.

zámečnická pohotovost praha 3

Zámečnictví Praha 7 – nejen výměna zámku

Zámečníci na Praze 7 si kromě neočekáváných a krizových situací poradí s důmyslným řešením vašeho bezpečí a zabezpečením vašeho objektu do budoucna. Vaše obydlí můžeme zabezpečit lepším zámkem či rovnou bezpečnostním kováním a dveřmi. Každodenně montujeme desítky různých typů zámků a vložek.

V neposlední řadě dokážeme dát do kupy poruchy způsobené chybami kutilů. Většina rozbitých zámků a dveří je způsobena špatnou počáteční montáží. Naši zkušení zámečníci zajistí opravu a navrhnou výběr vhodnějšího typu zabezpečení pro obytné i komerční prostory. Na zámečnictví Key-Service se můžete obrátit i v případě, že potřebujete otevřít dveře od auta, nebo jste třeba ztratili klíč od vašeho trezoru.

výměna zámkových vložek

Zámečnictví nonstop na Praze 7 řeší urgentní problémy!

Zabouchnuté dveře je většinou potřeba vyřešit hned. Vyjíždíme na zavolání v libovolnou denní nebo noční dobu a otevřeme dveře, u kterých se rozbil zámek nebo ke kterým jste zlomili či ztratili klíče. Zvládneme tyto situace s klidem a hlavně bez poškození zámku či dveří. Ušetříme tak vaše nervy i peníze. Neváhejte se na nás obrátit kdykoliv a s jakýmkoliv problémem. Zámečníci jsou zvyklí opravovat i nestandardní poruchy a poradí si za různých okolností.

Zámečnická pohotovost Praha 7 je tady pro vás nonstop, a opravdu nezáleží na tom, jestli je zrovna svátek nebo venku sněží. Volejte kdykoliv, jsme u vás do 30 minut!

Start typing and press Enter to search