Zámečnictví Praha 7

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 7 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Potřebujete zámečníky v okolí Letné, Holešovic nebo Troji? Naše zámečnictví poskytuje komplexní služby ohledně výměny a opravy zámků či dveří. Přijedeme kamkoliv od letenské pláně, přes laguny Holešovic až po trojské svahy. Zámek a dveře často nepřitahují pozornost majitelů domů a bytů. Přitom jsou hlavní branou k vašemu domovu a významným bezpečnostním prvkem. Naši zámečníci vám mohou nainstalovat jakýkoliv druh zámků, od těch úplně obyčejných až po drahé bezpečnostní zámky a kování. Zajišťujeme také výměny a opravy vložek zámků a kování.

zabouchnuté auto

Nejčastěji řešíme tyto problémy:

  • Havarijní otevírání zabouchnutých a zamčených dveří
  •  Vytaženi zlomeného nebo zaseklého klíče z vložky nebo zámku
  • Šetrné otevírání trezoru – následně oprava a zprovozněni trezorů
  • Montáže, výměna nebo oprava všech typu zámků, vč. trezorových
  • Instalace bezpečnostních závor, kováni  a rozvorových zámku
  • Opravy po vloupáni dveří a zárubně, návrhy zabezpečení dveří
  •  Zabezpečeni bytu, domu a sklepu proti nežádoucím návštěvníkům           

Pokud pozorujete, že s vaším zámkem není něco v pořádku, tak můžete kdykoliv volat naše zámečníky. Jakékoliv drhnutí zámku, přeskakování nebo nutnost použití síly při odemykání bývá posledním varováním. Může se lehce stát, že váš zámek se po čase zasekne nebo naopak nepůjde zamknout. Moderní zamykací mechanismy už přitom nejsou práce pro občasné domácí kutily. Jaké výhody získáte pokud si objednáte kvalifikovaného zámečníka? Zámečník může přijet téměř okamžitě nebo na dohodnutý den a čas; zámečníci mají práci hotovou za pár minut; garance kvality a spolehlivosti; dostupná cena.

Zámečnické služby a práce nejen na Praze 7

Naši zámečníci přijedou ochotně kamkoliv po Praze 7 i jinam. Jsme zavedená zámečnická firma se zkušeným personálem. Kromě oprav můžeme zajistit zabezpečení obydlí lepším zámkem či rovnou bezpečnostním kováním a dveřmi. Každodenně montujeme desítky různých typů zámků a vložek. Žádná oprava ani výměna nás tak nezaskočí.

V neposlední řadě dokážeme dát do kupy poruchy způsobené chybami kutilů. Většina rozbitých zámku a dveří je způsobena špatnou počáteční montáží. Naši zkušení zámečníci zajistí opravu nebo navrhnou výběr vhodnějšího typu zabezpečení pro obytné i komerční prostory.

otevření auta

Nonstop zámečnictví Praha 7 řeší akutní problémy

Kromě klasických oprav a výměn nebo instalaci zámků vyjíždíme i k různým pohromám. To jsou nejčastěji situace, kdy se náš zákazník nemůže dostat do místnosti. Naše služba nouzového otevírání dveří má dvě velké výhody. Za prvé, jsme nonstop zámečnictví s celodenní pohotovostí na telefonu. Zavolat můžete i o víkendu v noci.

Zabouchnuté dveře je většinou potřeba vyřešit hned. Vyjíždíme na zavolání v libovolnou denní nebo noční dobu a otevřeme dveře, u kterých se rozbil zámek nebo jste zlomili či ztratili klíče. Další naše výhoda je v šetrnosti. Zvládneme tyto situace s klidem a hlavně bez poškození zámku či dveří. Ušetříme tak vaše nervy i peníze. Neváhejte se na nás obrátit kdykoliv a s jakýmkoliv problémem. Zámečníci jsou zvyklí opravovat i nestandardní poruchy a poradit si za různých okolností. Máme dost zkušeností a dostatek vhodného nářadí. Můžeme také pomoci s zabouchnutými dveřmi u auta nebo trezorem. To vše zařídíme na Praze 7 rychle a v jakýkoliv čas.

 

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search