Zabouchnuté dveře? Jak postupovat?

 In Blog zámečnictví

Čas od času se stane, že omylem si necháme zabouchnout průvanem dveře od domu nebo bytu. Věříme, že podobnou nehodou si prošlo už více lidí. Stanou se i případy, kdy dojde ke ztrátě klíčů, nejde klíčem otevřít zámek nebo se klíč i v zámku zlomil.

V takových případech neztrácejte hlavu, vždy se najde někdo, kdo vám pomůže. Nyní se jedná o zámečníky KEY Service, kteří se svou dlouholetou praxí v oboru, pro vás vyřeší daný problém. Naše zámečnictví zásobuje pracovníky nejlepším nářadím, a to v kombinaci s jejich zkušenostmi má za následek otevření jakýchkoliv zabouchnutých dveří, v mžiku a bez poškození.

Věnujeme se všem zabouchnutým dveřím, nespecializujeme se jen na některé (plastové či dřevěné). Prosím nepokoušejte se sami zabouchnuté dveře vypáčit. Ve většině případů, dojde k poškození zámku, prasknutí dveří a futer. Poté je odemykání dveří složitější stejně jako případná výměna zámku.

Jak postupujeme?

Po přezkoumání dveří a techniky zabezpečení, se pustíme do nejšetrnějšího způsobu po otevření zabouchnutých dveří.

Ovšem, nejdříve vás náš zkušený technik důkladně seznámí s naším postupem otevírání. Pokud nás informuje, že za zabouchnutými dveřmi je malé dítě bez dozoru, máte zapnuté nebezpečné přístroje, nebo tam leží zraněné zvíře, neboli vyskytuje se zde příčina k ohrožení života, jsme uzpůsobeni k rychlému příjezdu a zásahu.

Na rozdíl od hasičů, kteří vám také dokáží pomoct, ale za cenu vylomených dveří, nutno podotknout, že službu vykonají zadarmo. V takovém případě se oprava všeho poškozeného prodraží.

Naši zkušení zámečníky jsou vám k dispozici 24h denně a jsou schopni k vám dojet mezi 10-40 minutami.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search