Čas od času se stane, že omylem si necháme zabouchnout průvanem dveře od domu nebo bytu. Věříme, že podobnou nehodou si prošlo už více lidí. Stanou se i případy, kdy dojde ke ztrátě klíčů, nejde klíčem otevřít zámek nebo se klíč i v zámku zlomil.

V takových případech neztrácejte hlavu, vždy se najde někdo, kdo vám pomůže. Nyní se jedná o zámečníky KEY Service, kteří se svou dlouholetou praxí v oboru, pro vás vyřeší daný problém. Naše zámečnictví zásobuje pracovníky nejlepším nářadím, a to v kombinaci s jejich zkušenostmi má za následek otevření jakýchkoliv zabouchnutých dveří, v mžiku a bez poškození.

Věnujeme se všem zabouchnutým dveřím, nespecializujeme se jen na některé (plastové či dřevěné). Prosím nepokoušejte se sami zabouchnuté dveře vypáčit. Ve většině případů, dojde k poškození zámku, prasknutí dveří a futer. Poté je odemykání dveří složitější stejně jako případná výměna zámku.

Jak postupujeme?

Po přezkoumání dveří a techniky zabezpečení, se pustíme do nejšetrnějšího způsobu po otevření zabouchnutých dveří.

Ovšem, nejdříve vás náš zkušený technik důkladně seznámí s naším postupem otevírání. Pokud nás informuje, že za zabouchnutými dveřmi je malé dítě bez dozoru, máte zapnuté nebezpečné přístroje, nebo tam leží zraněné zvíře, neboli vyskytuje se zde příčina k ohrožení života, jsme uzpůsobeni k rychlému příjezdu a zásahu.

Na rozdíl od hasičů, kteří vám také dokáží pomoct, ale za cenu vylomených dveří, nutno podotknout, že službu vykonají zadarmo. V takovém případě se oprava všeho poškozeného prodraží.

Naši zkušení zámečníky jsou vám k dispozici 24h denně a jsou schopni k vám dojet mezi 10-40 minutami.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search