Otevírání dveří a zámků bez klíče

Otevřeme jakékoliv dveře bez poškození – volejte nonstop!

Víme, jak na otevření zámku bez klíče!

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Zabouchli se Vám dveře? Ztratili jste klíče? Nejde klíčem otevřít zámek nebo se Vám klič zlomil? Hlavně nepanikařit! Zámečnici KEY SERVICE už dlouhá léta každodenně úspěšně řeší tyto problémy. Díky kvalitnímu nářadí a mnoholetým zkušenostem otevřeme jakékoliv zabouchnuté  dveře během chvilky naprosto bez poškozeni. I zabouchnuté bezpečnostní dveře jako třeba NEXT, SHERLOCK, ADLO, SAPELI, BEDEX atd.  a také všechny plastové dveře nejsou pro nás problém. Během několika sekund až minut po příjezdu našeho technika vaše budou dveře otevřené bez jakéhokoliv poškozeni.  V žádném se případě nepokoušejte zabouchnuté dveře vypáčit – vždy dojde k rozbiti zámku, prasknuti dveří v místě kde je namontován  zámek a k poškozeni futra. Opravdu málokdy  se takovým způsobem podaří dveře odemknout, a i výměna zámku bude složitější.

zámečník praha

Co je potřeba k otevření dveří bez klíče?

Pro otevřeni zamčených dveří musíte technikovi ukázat doklad prokazující to že do zvoleného bytu máte právo vstoupit (když jste majitelem bytu – občansky průkaz z trvalým pobytem na dané adrese nebo kupní smlouvu. Pokud bydlíte v pronajmu – zajistěte přítomnost majitele bytu/objektu nebo asistenci policii ČR). Zamčené dveře Vám otevřeme nejšetrnějším možným způsobem (vždy záleží na tom jakým způsobem jsou dveře zabezpečené – podle toho zvolíme ten nejsetřenější způsob otevřeni). Vždy před otevřením dveří  Vám technik důkladně vysvětli jak dveře bude otevírat.

Na vyžádání v případě nouze (zavřené male dítě, zapnuty nebezpečné přístroje apod.) dokážeme přijet k Vám opravdu rychle – proto nemusíte volat hasiče kteří Vám sice otevřou dveře zdarma ale následná oprava dveří (a dost často i zárubně) se několikanásobně prodraží.

Zámečník nonstop připraven Vám pomoct 24 hodin denně.

Volejte kdykoliv a jsme u Vás za 10-40 min.

Nechali jste si Vaše klíče omylem v zámku a zabouchli jste si dveře? Nebo jste ztratili klíče a nevíte si rády? Nebo si Vám klíč v zámku zlomil? Ať už je jakýkoliv důvod, proč nemůžete se dostát domů – volejte našim zámečníkům kdykoliv. Nabízíme nejen nonstop pohotovostní dispečink, ale i nonstop dostupný tým zkušených zámečníků v Praze a okolí. Otevíráním dveří se zabýváme dlouhá létá – víme jak se poradit ve všech situacích.

Díky velkým zkušenostem i nejlepšímu vybavení dokážeme zabouchnuté dveře otevřít bez jejich poškození. Volejte na 777 037 778. Jsme připraveni!

Zabouchnuté dveře? Víme jak na to!

Je úplně jedno, kdy se vám táto prekérka stane – ve dne nebo v nocí, naše zámečnicí vám zabouchnuté dveře otevřou kdykoliv, a v 99% bez nejmenšího poškozeni dveří. Neváhejte a zavolejte našim zámečníkům – jsme připraveni vám pomoct nonstop. Popište nám Váši situací a my k vám vyšleme našeho zkušeného zámečníka a to v co nejkratší době, který vám zabouchnuté dveře otevře naprosto bez poškozeni zámku čí dveří a Vy se bez problémů dostanete domů. Spolehněte si na naše zámečníky – přijedou rychle, zámek otevřou profesionálně bez nejmenšího poškození a to s jistotou příznivé ceny. Volejte 777 037 778. Jsme tu pro Vás!

zabouchnuté dveře

Otevírání zámků. Zámečnictví Praha

Ať už se jedna o jakýkoliv problém se zámkem – zámečnická pohotovost KEY SERVICE vše vyřeší kvalitně, za příznivou cenu a v nejkratším možném čase. Nejčastěji naše zámečníci řeší tyto problémy:

  • zabouchnuté dveře – zapomenuté klíče v bytě nebo omylem nechané klíče zevnitř v zámku…
  • zamčené dveře – ztracené klíče, rozbitý nebo zasekly zámek, zlomený klíč v zámku apod.

jakýchkoliv podobných případech neváhejte kontaktovat zámečníky KEY SERVICE na čísle 777 037 778

klíče

Start typing and press Enter to search