Otevření trezoru bez klíče

Otevřeme jakýkoliv trezor v Praze – volejte nonstop!

Otevírání trezorů bez poškození zámku

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání trezorů už od roku 1990

Ztratili jste klíče od svého trezoru, nepamatujete si kód či nejde trezor otevřít originálním klíčem? Nemusíte si zoufat, určitě vám s tím dokážeme pomoci. Máme s tímto typem problémů bohaté zkušenosti. Otevíráme elektronické a  mechanické kódové trezory značek SAFEMETAL, T-SAFE, ASIST, ROTTNER, EXTOL, WICO, SENTRZSAFE, BULDOK, KOVONA, P-KOVO a mnoho dalších typů trezorů. Otevření trezoru/sejfu provádíme tím nejšetrnějším způsobem, aby bylo možné trezor používat i dál. Pro otevřeni sejfu používáme jen ty nejkvalitnější přípravky. V případě, že pro otevřeni trezoru je do něj potřeba navrtat díru, nemusíte mít žádné obavy. Po otevření ji zaděláme speciálním tmelem, aby bylo možné trezor používat i nadále.

otevřený trezor

Kromě klasických zámečnických služeb nabízíme:

  • Otevíráni trezorů
  • Kompletní servis související s trezory
  • Opravy trezorů
  • Výměny trezorových zámků
  • Výrobu klíčů podle trezorových zámků
  • Montáž/kotvení trezorů
  • Repasování trezorů, opravu mechanismů zamykání

Zkoušel se někdo do trezoru dostat a poškodil zámek? Nebo je trezor starý a zámek špatně funguje? Opravujeme všechny typy trezorů! Provádime výměnu zámků, výrobu klíčů, změnu kódů apod. Není problém na váš trezorový zámek nastavit nový kód nebo stávající zámek předělat na nové klíče.

Dnes lidé dávají hodně často přednost levnějším typům trezorů v případě, kdy jim přestane fungovat ten stávající, který je sice dražší, ale ve většině ohledů i daleko lepší. Levné trezory mají pochybnou kvalitu. V takových případech doporučujeme repasovat starý kvalitnější trezor než vyhazovat peníze za nový. Po repasováni trezoru bude namontován úplně nový zámek s požadováným počtem klíčů a  kompletně opraveným mechanismem zamykání trezoru. V podstatě budete mít po repasováni úplně nový kvalitní trezor se zárukou na zamykací mechanismus, který vám bude ještě dlouho sloužit!

Naše služby poskytujeme pro celou Prahu a blízké okolí. V případě potřeby nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na čísle 777 037 778. Vaše zámečnická pohotovost KEY SERVICE!

Start typing and press Enter to search