Otevření auta bez klíče

Nouzové otevírání aut v Praze na počkání – volejte nonstop!

Otevřeme auto jakékoliv značky bez poškození

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání aut bez klíčů od roku 1990

Nabízíme nouzové otevírání aut všech druhu a poskytujeme své služby v Praze a Středočeském kraji. Naši výhodou oproti konkurenci je to, že k otevírání aut používáme jen ty nejnovější metody a přípravky, navíc díky dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem  Váš vůz dokážeme otevřít maximálně rychle a bez jakéhokoliv poškození.

zabouchnuté auto

Nejčastěji řešíme tyto problémy:

 • Vybitá autobaterie a dysfunkce dálkového ovládání
 • Nefunkčnost centrálního zamykání
 • Nefunkčnost dálkového ovládáni
 • Ztráta klíčů nebo jejich odcizení
 • Zlomený klíč v zámku auta
 • Zabouchnuté klíče v autě
 • Nefunkčnost alarmu

A tohle daleko nejsou všechny problémy, které každodenně řešíme. V případě že se Vám stalo něco podobného – nepanikařte a volejte zámečnickou pohotovost KEY SERVICE! Jsme u Vás do 30 minut! Provádíme otevírání aut všech značek bez jakéhokoliv poškození včetně luxusních vozů LEXUS, BMW, AUDI, PORSCHE, LAMBORGHINI, ALFA ROMEO, JAGUAR atd.
Majitele vozů v podobných situacích, často přemýšlí  nad rozbitím okna, jen ne vždy se to vyplatí. Zaprvé, poměrně velká část automobilu má “safe-system“ který brání otevřeni auta zevnitř pomocí kliky. Zadruhé, skleněné střepy po rozbiti okna se vyklízejí opravdu špatně. Zatřetí, myslete na Váš čas a náklady na výměnu skla. Když uvnitř vozu nemáte uzamčené dítě a můžete počkat cca 20 min na příjezd zámečníka – nerozbíjejte okno, nevyplatí se Vám to.

Jak předejít problémům

 • Nikdy nenechávejte klíče v autě (nebo aspoň nechte otevřené okno)
 • Udělejte si náhradní klíč  (pokud ztratíte jediný klíč od auta, nevyhnete se výměně zámků, což není vůbec levné )
 • Kontrolujte stav nabití baterie, obzvlášť v zimě – startovací kabely se vyplatí.
 • Nepokoušejte se násilím otevřít auto, které nejde otevřít originálním klíčem – nechte to na nás, ušetříte tím svůj čas, nervy a peníze.

ZABOUCHNUTÉ KLÍČE V AUTĚ. OTEVÍRÁNÍ AUT

Stát se to může každému – stačí mala chvilka nepozornosti a zjistíte že jste si omylem nechali klíče v autě a ono se samo z nějakého důvodu zamklo. Jak se to mohlo stát?  S velkou pravděpodobnosti jde o vadný mikrospínač. Občas se kvůli tomu sami zamknou jen páté dveře ale většinou se zamkne celé auto. Pokud auto nemá vadný mikrospínač dveří – auto s Klíčem uvnitř se samo nezamkne. Jak postupovat v takovým případě? Rozhodně nepanikařit a nesnažit se pokoušet dostát se do auta násilím s výjimkou nouzových situaci. Když třeba auto stoji na přímím slunci a v autě jsou dítě nebo zvířátka – rozhodně doporučujeme ne čekat na zámečníka ale rozbíjet okno. V jiných případech zavolejte na naši nejbližší zámečnickou pohotovost – auto otevřeme rychle a bez nejmenšího poškozeni.

otevření auta

OTEVÍRÁNÍ AUT PRAHA. ZÁMEČNICKÁ POHOTOVOST

Sháníte  zámečníka  na otevírání aut v Praze? Naše zámečnická  pohotovost vám poskytne naprosto vše, co potřebujete. Už dlouhá léta zabýváme se nouzovým otevíráním aut všech typu a značek, zabouchnuté klíče v autě je pro nás hráčka – jsme jedničky  v otevírání aut v Praze a okolí! Mate problém s autem? Na paniku zapomeňte!

Panika a stres nikdy ničemu nepomůže. Uklidníte se a uvědomte si, jaké jsou Vaše možnosti. Většina automobilů se prodává s několika sadami klíčů – vzpomenete si, kde máte náhradní sadu klíčů? Pokud ne, anebo ji prostě nemáte, je otevření auta bez klíče nejčastěji případem pro zkušené zámečníky z KEY SERVICE. Neváhejte naše zámečníky kontaktovat na pohotovostní linku 777 037 778 kdykoliv. Jsme tu pro Vás non stop. Vaše zámečnictví KEY SERVICE!

Zámecnícká pohotovost

OTEVÍRÁNÍ AUT BEZ KLÍČE. ZÁMEČNICTVÍ PRAHA

Zámečnická pohotovost KEY SERVICE  poskytuje nouzové otevírání aut všech typů a značek. Pro otevírání aut používáme nejmodernější nástroje – proto Vám můžeme zaručit že zámek otevřeme bez nejmenšího poškození. Vyřešíme jakýkoliv problém s Vaším autem rychle a profesionálně pro Vaši spokojenost:

 • ztráta klíčů nebo jejích odcizení. Následně umíme vyrobít potom nové klíče k autu!
 • auto se sámo zamklo, klíče zůstaly uvnitř v zamčeném autě (vadný mikrospínač dveří)
 • vybila se baterka nebo je rozbitý zámek  a dveře nejdou otevřít klíčem

A tohle  není zdaleka vše co se může stát s vaším automobilem. Proto jsme tu my – zámečnictví KEY SERVICE

otevíráni zabouchnutých aut

Start typing and press Enter to search