Výměna zámků a vložek zámků po celé Praze

Vyměníme jakýkoliv zámek – volejte nonstop!

Dodáni a montáž zámků pro vaše maximální bezpečí

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Provádíme kompletní dodáni a montáž zámků, vložek (lidově řečeno “vymena fabky“), bezpečnostního kování, závor, přídavných zámků, zavíračů dveří, petlic, zabrán apod. Dodáváme vložky všech rozměrů a bezpečnostních tříd (1 až 4) značek FAB, RICHTER, EVVA, TOKOZ, MUL-T-LOCK, ABUS… Montujeme/měníme/dodáváme bezpečnostní zámky ATRA, MOTTURA, CISA apod.  Zabýváme se systémem generálního a hlavního klíče (SGHK). Montujeme bezpečnostní závory i bezpečnostní dveře.  Před výjezdem Vám vždy sdělíme jakou vložku/zámek je potřeba použít a orientační cenu.

výměna zámkových vložek

Zvolíme vhodné zabezpečení a poradíme

Naše služby poskytujeme už dlouhá léta, a proto vám po příjezdu technik vždy poradí, jaké zámky, vložky nebo kování jsou pro váš objekt nejvhodnější. Hodně často si lidé myslí, že když si koupí bezpečnostní vložku za pár tisíc, tak  jsou chráněni před zloději – tohle zdaleka není pravda. Naopak, někdy bezpečnostní vložka zloděje jen láká. Vždy musí být vložka zámku chráněna bezpečnostním kováním, které chrání vložku proti vylomení.  Ale ani kombinace bezpečnostní vložky a kováni vás před zloději na 100% neochrání. Sice přes zámek dveře neotevřou, ale otevřou je násilným vypáčením. Proto, když chcete svůj majetek pořádně ochránit, doporučujeme namontovat bezpečnostní závoru, která ochrání dveře proti vypáčeni.

Pro větší objekty děláme také systém generálního a hlavního klíče (SGHK). Výhodou SGHK je to, že jedním klíčem můžete otevírat všechny dveře. Nemusíte s sebou nosit svazek klíčů. V případě, že se jedná o kancelář, každý zaměstnanec se dostane jen na místa, od kterých má klíč, zatímco vy se dostane s jedním klíčem všude.

Máme bohaté zkušenosti i s montáží bezpečnostních dveří. Proto nám stačí jen zavolat a domluvit si návštěvu technika, který musí nejdříve dveře důkladně přeměřit. Následně vám pak můžeme dodat a namontovat dveře podle naměřených hodnot. Vždy vám rádi poradíme vhodný typ dveří pro vaší domácnost a zabezpečení proti zlodějům.

Start typing and press Enter to search