Zabouchnuté klíče v zámku

Otevřeme jakýkoliv zámek bez klíče – volejte nonstop!

Víme, co dělat, když si zabouchnete klíče v zámku

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zámků bez klíčů už od roku 1990

Jak otevřít zabouchnuté dveře? Mate zabouchnuté klíče v zámku? Pokud jste si zabouchli dveře a máte tu navíc ještě tu smůlu, že zevnitř zůstal klíč v zámku, bývá často jediným řešením zavolat zámečníka. A proto neváhejte a kontaktujte nás – jsme non stop zámečnictví!

klíč v zámku

Pomůže náhradní klíč?

Nemusí tomu tak být ale vždy. V prvé řadě se přesvědčte, zda nemáte k dispozici náhradní klíč. V některých případech lze totiž zabouchnuté dveře s klíčem v zámku otevřít z vnější strany náhradním klíčem, a to za předpokladu, že zámek dveří obsahuje tzv. prostupovou spojku. Takovéto zámky tedy obsahují vložky s nouzovou funkcí, případně vložky s oboustranným přístupem. Pokud si nejste jisti, zda váš zámek tuto vložku má, jednoduše to vyzkoušejte, tím nic neztratíte.

Co dělat, když náhradní klíč nemám nebo nefunguje?

V případě, kdy nemáte k dispozici náhradní klíč, je nejlepším řešením zavolat zámečnickou pohotovost. Naši zámečníci zabouchnuté klíče řeší každý den a proto mají tak  bohaté zkušenosti. Váš problém tak vyřeší nejen rychle, ale zároveň profesionálně. Pokud je to možné a zámek není poškozen, vždy se snaží předejít jeho poškození a dveře otevřít co nejšetrnějším způsobem. Využívají k tomu ty nejkvalitnější nástroje a zabouchnuté dveře s klíči v zámku pro ně nepředstavují většinou nijak mimořádný problém.

Zabouchli jste si dveře s klíčem v zámku? Volejte nonstop naši zámečnickou pohotovost!

Start typing and press Enter to search