Zámečnictví Praha 1

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 1 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Řešíte výměnu zámku nebo zabouchnuté dveře? Tým profesionálních zámečníků pro vás v režimu 24/7 kdykoliv připraven pomoci. Působíme po celé Praze 1 a okolí. Spolehlivé dveře se silným a kvalitním zámkem vám umožní nebát se, že vás během pracovní doby nebo dlouhé dovolené mimo domov navštíví neznámí hosté. Zámky dveří většinou fungují spolehlivě dlouhá léta. Přesto čas od času nastává nutnost zavolat zámečníky. Jaké situace zámečník řeší?

zabouchnuté auto

Nejčastěji řešíme tyto problémy:

 • Havarijní otevírání zabouchnutých a zamčených dveří
 •  Vytaženi zlomeného nebo zaseklého klíče z vložky nebo zámku
 • Šetrné otevírání trezoru – následně oprava a zprovozněni trezorů
 • Montáže, výměna nebo oprava všech typu zámků, vč. trezorových
 • Instalace bezpečnostních závor, kováni  a rozvorových zámku
 • Opravy po vloupáni dveří a zárubně, návrhy zabezpečení dveří
 •  Zabezpečeni bytu, domu a sklepu proti nežádoucím návštěvníkům           

Naše zámečnictví poskytuje odborné služby po celé Praze 1 a dalších městských částech. Soustředíme se hlavně na otevírání vadných zámků, instalaci nových spolehlivých zámků a dveří. Naši zámečníci mají mnohaleté zkušenosti s plněním nejkomplikovanějších úkolů spojených s rychlou opravou zámků, instalací dveří a údržbou bezpečnostních systémů.

Známe dobře více než tisíc typů a modifikací zámků a způsobu jejich oprav či výměny. Dokážeme rychle vyřešit i nestandardní opravy a poruchy.

 

Kdy vám může pomoci zámečník na Praze 1?

 • Když se nemůžete dostat do bytu nebo domu
 • Zalomili jste klíč v zámku nebo váš zámek někdo pokodil
 • Potřebujete namontovat nový zámek, vložku, kováni…
 • Chcete nainstalovat bezpečnější ochranu dveří

ZÁMEČNICTVÍ PRAHA 1

Všechny práce provádíme se zámečnickou zručností. Žádné použití síly ani násilí, které může poškodit vaše dveře! Zamečník otevře zámek, který se zasekl. Dokáže odhalit příčinu poruchy a navrhne řešení, které je vhodné pro vaši peněženku i bezpečí. Dokážeme řešit problémy i u elektronických zámků, trezorů apod.

Vše výše uvedené je důvod pro včasnou výměnu zámku. Pro všechny akutní i neakutní případy jsme na Praze k dispozici nonstop. Známe celou škálu zámků, všechny metody vyztužení a dodatečné ochrany dveří před vloupáním. Náš vám může na místě nabídnout a nainstalovat kompletní řešení vhodné pro vás. Zajistíme kvalitní zámky a dostatek náhradních klíčů. Na zakázku můžeme realizovat komplexní řešení pro maximální ochranu vchodů do bytů a domů!

otevření auta

Zámečnictví nonstop na Praze 1

Naše zámečníky k vám pošleme co nejrychleji. Nezáleží na denní době. Pro akutní případy jsme na telefonu bez ohledu na to, zda je pracovní den či ne. Mnohé akutní problémy dokážeme vyřešit během pár minut.

Na rozdíl od domácích kutilů, má zámečník velké zkušenosti s řešením všech možných situací. Než ztrácet čas a nervy s pokusy o vlastní opravu, tak raději rovnou zavolejte nám. Napravíme následky nepovedených pokusů o opravu. Provádíme nouzové otevírání dveří, zabezpečení bytu, otevírání trezorů a všechny práce spojené se zámky a dveřmi.

Neváhejte naše zámečníky kontaktovat na pohotovostní linku 777 037 778 kdykoliv. Jsme tu pro Vás non stop. Vaše zámečnictví KEY SERVICE!

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search