V dnešní době se rozhodně vyplatí nic nepodcenit a svůj majetek se snažit co nejlépe ohlídat. Statistiky Policie ČR hovoří o tom, že ročně je vykradeno až 5 000 bytů! Kde začít při obraně proti nezvaným hostům? Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá! Kvalitní bezpečnostní dveře představují tolik potřebný základ, který odradí většinu zlodějů ještě předtím, než se o vniknutí do vašeho domova vůbec pokusí.

bezpečnostní dveře

Bezpečnostní dveře ochrání majetek a mohou i dobře vypadat

Hlavním kritériem výběru by měla být bezpečnostní třída, když nejběžnějšími třídami pro bytové jednotky jsou třídy 2 až 4. Zámečnicí doporučují minimálně bezpečnostní třídu číslo 3, která je schopna odolat většině zlodějů. Druhým klíčovým faktorem výběru dveří je materiál, z něhož jsou vyrobeny. Základ představuje ocelová konstrukce, na niž je natavena dekorativní fólie, která zpravidla imituje dřevo. Konstrukce musí být doplněna o potřebné bezpečnostní prvky. Nejdůležitější jsou bezpečnostní čepy, jež zabraňují možnému vysazení z pantů. Pozornost je třeba věnovat i výběru zámků a kování. Zámečníci doporučují pořizovat zámky dva. První centrální, druhý horní, který dovoluje zamykat dveře zevnitř, a nezatěžovat příliš hlavní zámek.

zámečnická pohotovost praha 3

Zabouchnuté dveře nejsou tragédií, když kontaktujete zámečnictví Praha

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech, takže se může stát i nemilá příhoda, že si bezpečnostní dveře zabouchnete. Co si počít v takové chvíli? Zabouchnuté dveře nejsou tragédií, pokud kontaktujete zámečnictví Praha. Nonstop zámečník je schopen otevřít bezpečnostní dveře bez toho, aby způsobil větší škody na majetku. Otevření dveří odborným způsobem tak nebude mít vliv na jejich funkčnost, oprava dveří pak rozhodně nezruinuje váš rozpočet. Největší chybou by bylo spoléhat se na své vlastní síly, protože při otevírání dveří svépomocí může lehce dojít ke škodám, jejichž náprava se značně prodraží.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

zabezpečení objektů