Zámečnictví Praha 4

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 4 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Jsme zavedené zámečnictví, které poskytuje celou řadu zámečnických služeb na Praze 4 i v dalších částech hlavního města. Zabýváme se výměnami zámků a vložek nebo kování. Dokážeme navrhnout řešení vstupních dveří do bytů, domů nebo komerčních prostor. Až devadesát procent všech vniknutí do uzamčených prostor se odehrává přes málo zabezpečené zámky. Můžete si u nás objednat instalaci bezpečnostních zámků a dalších prvků pro zvýšenou ochranu dveřních prostor. Naši zámečníci dojedou na vaši adresu a poradí s dalším postupem.

zabouchnuté auto

Je váš zámek rozbitý nebo se těžko otvírá?

Zámky obecně vydrží mnoho let. O různé poruchy ale ani zde není nouze. Nejlepší je včasná oprava či výměna. Pracujeme se zámky všech typů a výrobců, nehledě na jejich stav a stáří. Našim zámečníkům denně projde pod rukama desítky různých typů a modelů. Poradíme si tak za každé situace.

Mnohdy je rychlejší zavolat zámečníka, než se pokoušet o opravu vlastními silami. Některé typy zámků navíc mohou vyžadovat speciální náčiní. Pro domácí kutily nabízíme i možnost nápravy jejich nepovedených pokusů, které často končí větší škodou. Opravíme co jste si sami rozbili a zařídíme aby vše fungovalo jak má.

Služby zámečnictví na Praze 4

Provádíme otevírání bytů, trezorů, trezorů, garáží. Montáž, výměnu a opravu zámků. Nejčastěji je nutné provést tuto opravu v nejkratším čase, protože k rozbití zámků dochází vždy neočekávaně a zpravidla v nejméně vhodnou chvíli. Můžete si být jisti, že naše zámečnictví zareaguje na váš telefon v jakýkoliv čas. Zámečníci přijedou kamkoliv po Praze 4 a provedou nouzové otevírání dveří. Vadný zámek musí být také co nejrychleji nahrazen.

Zámečník Praha 4 nonstop

Pro vážné případy nabízíme neustálou pohotovost, která ve dne i v noci vyjíždí kamkoliv po Praze 4. Když už se rozbije zámek, tak se to většinou stává v nejméně vhodnou dobu. Každá minuta kdy se nemůžete dostat domů je pak jako hodina. Nemusíte ale hned volat hasiče aby vám dveře násilím otevřeli. Naši zámečníci provádí nouzové otevírání dveří nenásilnou cestou. Z velké části se to daří bez jakýchkoliv poškození. Ztracené či zabouchnuté klíče tak nemusí znamenat katastrofu.

Neváhejte naše zámečníky kontaktovat na pohotovostní linku 777 037 778 kdykoliv. Jsme tu pro Vás non stop. Vaše zámečnictví KEY SERVICE!

otevření auta

Zámečnictví nonstop na Praze 4

A pokud se taková nepříjemná událost stane pozdě večer? Naše zámečnictví drží nonstop pohotovost. V jakoukoliv denní i noční dobu provádíme nejen otevírání zámků, ale poskytujeme i řadu doplňkových služeb, jako je instalace nového zámku. Je mnoho případů, kdy je nutné nouzově otevírat zabouchnuté dveře. Můžete mít v domě zabouchnuté děti, zapnuté spotřebiče nebo se uvnitř nachází nemocný člověk.

Služby našich zámečníků navíc využijete nejen při problémech v bytě, domě nebo chatě. Otevíráme například i trezory a vozidla všeho druhu. V každém případě můžete očekávat, že naši zámečníci zareagují rychle a dorazí na kterékoliv místo v Praze 4 či jinde ve městě.

 

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search