Zámečnictví Praha 9

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 9 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Zámky a dveře jsou jednou z nejběžnějších součástí každého bytu, domu nebo obchodních prostor. Co ale dělat když potřebujete zámek opravit nebo vyměnit? V tom případě můžete využít služeb profesionálních zámečníků. Naše zámečnictví pomáhá občanům i firmám nejen na Praze 9. Zajistíme cokoliv, co se týče zámků, vložek, kování a dveří. Opravujeme poruchy a měníme vadné zámky.

 

zabouchnuté auto

Zámečnictví Praha 9

Můžete si u nás objednat také instalaci nového a bezpečnějšího zámku či kování. Moderní zamykací mechanismy jsou velmi odolná a sofistikovaná zařízení, která může montovat pouze znalá osoba. Naši zámečníci tyto práce vykonávají dennodenně. Jsou tak schopni pracovat s různými typy zámků i dveří.

Častým nešvarem u zámků je neodborný výběr a manipulace. Zámek i vložka vydrží opravdu hodně. Pokud je ale někdo hned v úvodu špatně namontoval, tak se časem poškodí. V našem zámečnictví vám ochotně poradíme a na místě instalujeme odpovídající zámek a vložku. Zároveň nemáme problém opravit následky neodborných zásahů a montáží. Kdykoliv nám můžete zavolat a domluvit si potřebný úkon a službu z pohodlí domova.

Nonstop zámečnictví Praha 9

V některých případech se stává, že zámečníka potřebujete bezodkladně. Bývá to nejčastěji v případě ztracených a zlomených klíčů nebo rozbitého či zaseklého zámku. Zdánlivě neřešitelná situace, kdy nevíte jak otevřít zabouchnuté dveře, má ovšem snadné řešení.

ZÁMEČNICTVÍ PRAHA 9 ušetří vaše peníze!

Naše nonstop zámečnictví je zařízeno přesně pro takové příhody. Držíme službu nonstop pro Prahu 9 i okolí. Tyto situace jsou totiž často neodkladné a sehnat zámečníka v Praze není často tak jednoduché. Naše zámečnictví ale má neustálou pohotovost na telefonu. Fungujeme přes den, v noci a to samozřejmě i o víkendech a ve svátek. Kdykoliv zareagujeme na váš telefonát a vyjedeme přímo na udanou adresu. Pro zkušeného zámečníka je nouzové otevírání dveří běžná záležitost. Jsme zvyklí tyto záležitosti řešit v klidu a s minimálním poškozením dveří.

Můžeme také rovnou nainstalovat nový a kvalitní zámek jako náhradu za rozbitý kus. Každý rok takto pomůžeme stovkám pražských občanů. Docela často se stává, že v uzavřeném bytě zůstane zapnutý spotřebič nebo je uvnitř nějaká osoba a nemůže ven.

otevření auta

Zámečnictví nonstop Praha 9

Náš zásah je v takovém případě okamžitý a trvá poměrně krátce, navíc neponičí váš byt. Takto vás můžeme snadno zachránit před nutností volat hasiče, jejichž metody otevírání jsou velmi efektivní ale často končí také telefonem do našeho zámečnictví. Po zavolání složek IZS mnohdy potřebujete komplet nový zámek, dveře a někdy i zárubeň.

V nouzi tak stačí zavolat na naše číslo a problém je vyřešen už v počátku. Stejně jako běžné zámky u bytových a komerčních prostor, otevíráme i speciální bezpečnostní kování a dveře. Zároveň vám dokážeme rychle pomoci i když si na parkovišti zabouchnete klíče od vozu. Obracejí se na nás též klienti s opravami zámků u trezorů a pokladen. Včasná oprava v tomto případě ušetří mnoho peněz a nervů.

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search