Zámečnictví Praha 8

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 8 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Využít služeb zámečníka potřebuje čas od času každý. Naše zámečnictví vám nabízí služby po celé Praze 8. Od Bohnic přes Kobylisy až po centrum Prahy v Karlíně jsou vám kdykoliv k dispozici ti nejzkušenější zámečníci. Jaké konkrétní služby poskytujeme?

zabouchnuté auto

Zámečnictví Praha 8 – Zámečnický servis

Děláme prakticky všechny práce spojené se zámky, dveřmi, kováním a jejich příslušenstvím. Základní prací je běžná neakutní výměna zámku či vložky. Na rozdíl od jiných řemeslníků na zámečníka nemusíte čekat dlouhé měsíce. Přijíždíme na zavolání nebo si u nás můžete dohodnout termín dle vašeho přání.

Náš tým sestává z opravdových fachmanů v oboru zámečnictví. Dokážeme opravit nebo diagnostikovat všechny používané typy zámků a dalšího zabezpečení dveří. Děláme vše od levných základních zámků až po drahé bezpečnostní mechanismy, které se nejčastěji využívají pro komerční prostory a kanceláře.

Naše zámečnictví také může doporučit upgrade vchodových dveří pro lepší zabezpečení proti násilnému vniknutí. K tomuto účelu můžeme namontovat certifikované zámky, vložky a odolná bezpečnostní kování pro všechny typy dveří a zárubní.

Máme k dispozici širokou škálu výrobků renomovaných dodavatelů zámečnického materiálu, které odborně namontujeme do libovolných prostor. Ke všem dodávaným zámkům a příslušenství máme bezpečnostní certifikáty, které garantují kvalitu a odolnost výrobku.

Nonstop zámečnictví Praha 8 je k dispozici 24/7

V určitých situacích jsou služby našeho zámečnictví potřeba opravdu akutně. Mezi časté případy patří klasické zabouchnuté dveře a ztracené klíče. Může se vám také zaseknout a rozbít zámek, nebo v něm jednoduše zalomíte klíč. Každá taková příhoda znamená, že se nemůžete dostat dovnitř. To může být mnohdy obrovský problém, obzvláště pokud máte doma v provozu nějaký spotřebič. Nezřídka se toto navíc stává v noci nebo když spěcháte.

Naše nonstop zámečnictví na Praze 8 je na takové situace připraveno. Vždy je připraven profesionální zámečník, který vyjede na zavolání. V tomto neznáme víkendy ani svátky a reagujeme ihned také v noci. Kdykoliv přijedeme na vaši adresu po Praze 8 i okolí a pomůžeme vyřešit vaše potíže. Zámky otevíráme bez použití zbytečné síly a ušetříme vám ve výsledku mnoho peněz.

otevření auta

Nouzové otevírání zámků aut a trezorů Praha 8

Kromě nouzového otevírání dveří jsme schopni stejnou službu poskytnout i pro majitele nejrůznějších vozů. Odemykáme a opravujeme zámky i u trezorů a dalších uzamykatelných zařízení. Nebojte se nás zavolat v kteroukoliv denní dobu a na libovolnou pražskou adresu. Zámečnické služby poskytujeme rychle a kvalitně za jakýchkoliv okolností.

Každý zámečník je zvyklý řešit podobné problémy daleko častěji než si dovedete představit. To je záruka toho, že vše bude rychle vyřízeno a nebudete mít žádné další problémy a zbytečné výdaje. Neváhejte naše zámečníky kontaktovat na pohotovostní linku 777 037 778 kdykoliv. Jsme tu pro Vás non stop. Vaše zámečnictví KEY SERVICE!

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search