Zámečnictví Praha 5

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 5 – Zámečnická pohotovost Praha 5

Naši zámečníci jsou specialisté na otevírání zámků bez klíčů již od roku 1990

Spokojený zákazník, kvalitně a dobře odvedená práce, to je správná vizitka firmy. Naše zámečnictví má tisíce spokojených klientů ročně. Pro služby vykonávané klientům používáme nejmodernější nářadí té největší kvality, spokojený zákazník nás pak dělá šťastnými. Služby zámečnictví Key-Service můžete využít na Smíchově, v Motole, Radlicích, Jinonicích, Hlubočepech, Stodůlkách i dalších částech Prahy 5.

S čím vám může zámečník na Praze 5 pomoci ?

Zámečnictví Praha 5 – výměna zámků

Cítíte, že váš zámek nebo dveře jsou zralé na opravu? Možná porucha se už dopředu může začít projevovat. Nejčastěji se zámek začíná podezřele zadrhávat, nejde lehce otáčet nebo si musíte pomáhat různým tlačením na dveře či páčením klíčů.

Problémům se zámky je lepší předcházet a tak včas volejte zkušené zámečníky. Ti odhalí příčinu potíží a v nezbytném případě zámek mohou rovnou vyměnit. Naši zámečníci většinou dokáží navrhnout takové řešení, které je technicky vhodné pro vaše bezpečí, zároveň ale i peněženku.

Poradíme si s jakýmkoliv typem zámku, od starých druhů po ty nejmodernější, zároveň nabízíme i jejich případnou opravu či servis. Sváření jakýchkoliv materiálů u nás v zámečnictví není žádný problém, a tak pokud potřebujete, naše zámečnická pohotovost je vždy připravena. Máme mnoho profesionálních zámečníků, kteří se v oboru pohybují dlouhá léta. Spokojení klienti jsou důkazem našeho profesionálního a ochotného přístupu.

ztrataklicu-h2-1

Kompletní zámečnické služby na Praze 5

Výměna zámků je pro nás brnkačka, a pokud potřebujete opravit dveře po vloupání, nemusíte na nic čekat a během kterékoliv hodiny si můžete zavolat naši zámečnickou pohotovost, která vám vytrhne trn z paty.

K opravám dveří po vloupání zároveň nabízíme poradenství, navrhneme vhodná řešení pro ochranu a zabezpečení dveří do budoucna. To zahrnuje například montáže bezpečnostních prvků závor, přídavných zámků a podobně. Samozřejmostí jsou montáže a výměna různých typů zámků, bezpečnostního kování a vložek.

zámečník praha

Nonstop zámečnictví pro Prahu 5

Zámečnická pohotovost je jedna nejvíce žádaných služeb, jelikož zabouchnuté dveře od bytu či zamknuté klíče od auta se jednou za čas přihodí každému. Naše zámečnictví Key-Service proto nabízí zámečnickou pohotovost 24 hodin denně, takže pokud se dostanete do nesnází, neváhejte kdykoliv zavolat.

Start typing and press Enter to search