Zámečnictví Praha 5

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 5 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Naše nonstop zámečnictví operuje po celé Praze 5 a okolí. Využít naše služby můžete na Smíchově a čtvrtích jako Košíře, Motol, Hlubočepy, Radlice, Jinonice a třeba i Malá Strana. Zámečníci ale vyjedou i kamkoliv jinam po Praze!

zabouchnuté auto

Zámečnický servis

Do našeho repertoáru patří všechny typy zámečnických služeb:

  • Instalujeme a měníme zámky a vložky

  • Opravujeme rozbité zámky

  • Instalujeme kování a kliky

  • Řešíme všechny poruchy a potíže spojené s mechanismem zámků a dveří

Zámek a dveře jsou jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků vašeho obydlí. Ještě důležitější ochrana je často nutná u provozoven a komerčních prostor. Můžeme vám nainstalovat bezpečnější zámek, který ochrání váš majetek před vniknutím cizích osob a krádežemi.

Provádíme i standardní opravy a výměnu zámkových mechanismů od všech výrobců.

 

Zámečnictví Praha 5 a opravy rozbitých zámků

Cítíte, že váš zámek nebo dveře jsou zralé na opravu? Budoucí porucha se už dopředu může začít projevovat. Nejčastěji se zámek začíná podezřele zadrhávat, nejde lehce otáčet nebo si musíte pomáhat různým tlačením na dveře či páčením klíčů.

Problémům se zámky je lepší předcházet a tak včas volejte zkušené zámečníky. Ti odhalí příčinu potíží a v nezbytném případě zámek mohou rovnou vyměnit. Většinou dokážeme navrhnout takové řešení, které je technicky vhodné pro vaše bezpečí i peněženku. Za rozbitým zámkem většinou stojí špatný výběr typu nebo jeho amatérská instalace. To vše jsme schopni poměrně rychle napravit.

Zkoušeli jste opravu udělat sami? Možná jste zjistili, že bez zámečníka to doopravdy nepůjde. Obzvlášť když máte po celé Praze 5 možnost využít služeb zámečnictví nonstop. Kromě standardních oprav umíme i zahladit následky vašich zásahů a poškození.

otevření auta

Nonstop zámečnictví Praha 5

Můžete si říct, že se zámkem se těžko něco stane. Jsou to většinou poměrně spolehlivá zařízení. O to horší jsou pak následky jejich poruch. Některé trable se zámky mohou být vskutku akutní – zabouchnuté dveře, ztracené klíče, zaseklý zámek nebo zalomený klíč apod. V těchto případech se často nemůžete dostat do svého bytu. To je mnohdy nepříjemné. V některých situacích může jít ale o minuty. Hlavně když vevnitř běží například puštěný sporák či trouba, nebo tam jsou zavřené děti. V opravdové krizi pomohou hasiči, kteří ovšem nehledí na následky.

Druhá možnost je zavolat naše nonstop zámečnictví. Nouzové otevírání dveří je náš denní chléb. Zvládneme to i bez násilí a zničení zámku. Volejte klidně i v noci. Vždy držíme pohotovost nehledě na denní dobu a svátky.

Zámecnícká pohotovost

Start typing and press Enter to search