Zámečnictví Praha 2

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zámečnictví Praha 2 – Zámečnická pohotovost

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Řešíte problémy se zámkem nebo vchodovými dveřmi a bydlíte na Praze 2? Nejjednodušším krokem je zavolat naše zámečníky. Nonstop zámečnictví dokáže nainstalovat spolehlivý mechanický zámek nebo provede výměnu a montáž vložek, které zámek ochrání před poškozením. Profesionální ochrana vašeho domova je investice do budoucnosti, vašeho klidu a důvěry v budoucnost. Proto se do oprav dveří a zámků neopouštějte sami. Zámečník zvládne veškeré nutné práce daleko rychleji a ušetří váš čas i nervy. Jsme schopni zajistit i revize nepovedených domácích oprav zámků či dveří

zabouchnuté auto

Zámečnictví Praha 2

Přijedeme kamkoliv na Praze 2, stačí jen zavolat. Zároveň jsme zámečnictví, které působí po celém centru Prahy i okolí.  Pokud to bude nutné, náš specialista dorazí okamžitě, během 15-30 minut. Otevře zámek a může ho okamžitě vyměnit. To se hodí zejména v nouzových situacích jako jsou zabouchnuté dveře. Nářadí a zámky používáme pouze od prověřených výrobců, domácích i zahraničních. Ke všemu máme potřebné doklady a certifikaci o úrovni a kvalitě zabezpečení či ochrany.

Výhody nášeho zámečnictví:

  • Provozujeme nonstop zámečnictví 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.
  • Můžeme pomoci při jakémkoli problému se zámky a dveřmi všech typů.

  • Provádíme nouzové otevírání dveří bez jejich poškození.

  • Projíždíme bleskurychle po celé Praze 2 a dalších čtvrtích.

Každý z našich zámečníků vám pomůže vybrat vhodný model zámku, poradí a navrhne, jak zabezpečit váš dům. Dokážeme nainstalovat prakticky jakýkoliv typ zámku dle vašich požadavků nebo typu dveří. Samozřejmě poskytneme certifikáty kvality a záruku za produkty, které instalujeme.

Zámečník pro výměnu dveří a zámků Praha 2

Naši zámečníci provádějí instalaci standardních i nestandardních dveří v domě, ve vchodu, komerčních prostorech a dalších v provozovnách kdekoliv po Praze 2 a v jiných částech hlavního města. Opatrně otevřeme zabouchnuté dveře jakéhokoliv typu – kovové, dřevěné, skleněné, plastové, pancéřované. Pracujeme se zámky všeho druhu, včetně dvousystémových zámků, a také s vestavěnými, bezpečnými, autozámky a dalšími.

Kromě oprav zámků zajišťujeme celé spektrum dalších služeb. Opravujeme poruchy zámků a vložek, opravujeme kliky dveří, zvládneme vyměnit panty a příslušenství. Dokážeme odborně poradit a navrhnout řešení pro každou situaci. Disponujeme dobrou zásobou kvalitních a certifikovaných komponentů, které bezpečně zajistí váš domov nebo komerční prostory.

ZÁMEČNICTVÍ PRAHA 2

Běžné opravy i nouzové otevírání dveří Praha 2

Kromě standardních oprav a výměn vložek nebo zámků zajišťujeme akutní zásahy při otevírání zabouchnutých dveří, otevírání trezorů a zámků u vozidel. Pro všechny tyto případy pracujeme nonstop a přijedeme během malé chvíle. Nemusíte tak propadat panice. Váš problém rychle a bezpečně vyřešíme v jakoukoliv denní i noční dobu.

otevření auta

Start typing and press Enter to search