Zabouchnuté dveře

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Víme jak na otevření zabouchnutých dveří!

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Je to jistě nepříjemné, ale stát se to může kdykoliv a komukoliv z nás. Připravujete se do práce, spěcháte a nestíháte, a že vám klíče od bytu visí na háčku v předsíni si uvědomíte až když stojíte u výtahu. Zabouchnuté dveře jsou strašákem, kterého se ale již bát nemusíte.

Jaké jsou možnosti?

V prvé řadě vydechněte a uklidněte se. Existuje totiž několik možností, jak v případě zabouchnutých dveří postupovat. Jednou z nich je sehnat náhradní klíč, případně zavolat hasiče nebo se pokusit otevřít dveře sami. Chce to trochu praxe, ale zvládnout se to dá, obzvlášť když na internetu najdete mnoho návodů, jak zabouchnuté dveře otevřít. V každém případě se vždy vyhněte páčení dveří nebo jejich vyrážení či vylamování. Dveře byste zničili a museli koupit nové.

Osvědčená praxe – zámečnická pohotovost

Nejjednodušší způsob je tak zavolat zámečníky. Naši zámečníci vám otevřou zabouchnuté dveře ve většině případů během několika málo minut, a máte po starostech. Naši zámečníci fungují nonstop, a díky zkušenostem a špičkovému vybavením vám otevřou zabouchnuté dveře velice rychle a kvalitně. Vždy se snaží otevřít zabouchnuté dveře bez poškození zámku, nicméně pokud by k jeho poškození přesto došlo, disponují novými zámky a mohou vám je tak ihned nainstalovat.

Zabouchli jste si dveře? Neváhejte a volejte naši nonstop pohotovostní linku. Pomůžeme i vám!

Start typing and press Enter to search