Otevírání trezorů Praha

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Víme jak na otevření trezorů!

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Potřebujete otevřít trezor? Nepamatujete si kód, ztratili jste klíče od trezoru nebo trezor prostě nejde originálním klíčem otevřít? Nic není ztraceno, naši specialisté z key-service Vám dokáží ve všech případech pomoci.

trezor

Otevřeme jakýkoliv typ sejfu či trezoru

S otevíráním trezorů a sejfů v Praze máme bohaté zkušenosti. Dokážeme otevřít jakoukoliv značku sejfu či trezoru, např. Safemetal, T-Safe, Asist, Rottner, Extol, Wico, Sentrzsafe, Buldok, Kovona, P-Kovo a mnoho dalších. K otevírání trezorů přistupujeme vždy s maximální péčí a obezřetností tak, aby ho bylo možno používat i nadále. S pomocí těch nejkvalitnějších přípravků a vybavení jsme experti na otevírání trezorů v Praze se zkušenostmi již od roku 1990.

Opravíme, vyměníme, zařídíme

Máte-li pocit, že Váš starý trezor již dosloužil a je na čase vystřídat ho nějakým novějším, zastavte se a nevyhazujte zbytečně peníze. Kromě otevírání trezorů Vám totiž dokážeme například i vyrobit klíče či zámky, změnit kódy, trezor opravit a repasovat, namontovat ho a ukotvit či opravit mechanismy zavírání. Po takové repasi bude Váš starý trezor opět jako nový!

Potřebujete-li otevřít trezor v Praze či okolí nebo jakoukoliv jinou službu spojenou s trezory a sejfy, volejte naši nonstop zámečnickou linku a během 10-40 minut jsou u Vás naši specialisté, kteří Vás zcela jistě také překvapí i příjemnými cenami.

Start typing and press Enter to search