Určitě to znáte – přijdete ke dveřím, které jsou zamčené a klíče ne a ne najít. Buď jste je zapomněli, ztratili, nebo vám je někdo zcizil. Jenže co s tím? Jak otevřít dveře bez klíče? A navíc když spěcháte? Doma je zavřený pes, nebo vám soused hlásil, že od vás teče voda. Prostě zabouchnuté dveře a ztracený klíč je vždycky problém.

Co dělat? Pomůže rychlý nonstop zámečník

Zámečnictví KEY-SERVICE patří mezi špičku ve svém oboru. Provozuje zámečnictví, specializuje se na pomoc zákazníků při otevírání dveříopening locks i zabezpečení dveří. Tím, že působí i jako zkušená zámečnická pohotovost, dostala z problémů s otvíráním dveří už řadu klientů. Slammed door jsou totiž častějším problémem, než by se mohlo zdát.

Locksmith nonstop, zámečnictví Praha

Jistě že se vám taková nepříjemnost stane v nejméně vhodnou dobu – když spěcháte z práce nebo do ní, když spěcháte na chalupu a něco jste si zapomněli, v noci, když se vracíte od přátel nebo o víkendu. Řešení se ale najde kdykoli – proto je tu locksmith emergency nonstop. Od zavolání u vás budou do 10 – 40 minut.

Jak to probíhá?

Pro otevírání dveří zavoláte zámečníka, nahlásíte mu problém a adresu. Na místě pak bude potřeba prokázat, že máte právo vstupu a otevření dveří. K prokázání stačí občanský průkaz, výpis z katastru, nájemní smlouva, živnostenský list nebo jiný podobný dokument. Pokud nic takového nemáte, lze otevřít dveře i za asistence policie. Zámečník s vámi na místě probere postup a zvolí nejšetrnější techniku k otevření dveří, tak aby nedošlo k jejich poškození.

Lock insert replacement

Nemusíte se bát, že po zpřístupnění objektu budete mít zničené zamykání dveří. Současně totiž proběhne výměna vložky zámku a dostanete nové klíče.  Díky vysoké odbornosti zámečníci vyřeší váš problém během krátké chvíle. Rozhodně si pak nechte od zámečníka navrhnout vhodné zabezpečení dveří nebo si vyžádejte speciální doplňky, které umožní otevření dveří i s klíčem v zámku z druhé strany (vložka s prostupovou spojkou).

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

zabezpečení