Professional home and door security

We can reliably secure your building - call us anytime!

We know how to reliably secure your home from burglarly!

Naši zámečnici jsou specialisté na zabezpečení domů a bytů již od roku 1990

Po mnoha letech praxe máme bohaté zkušenosti v oblasti zabezpečení vstupních dveří bytů, domů i jiných objektů. Mnoho lidí si často dělá iluze, že když bydlí například v panelovém bytě, tak jsou všichni sousedi jako jedna velká rodina, a vykradení bytu jim tak vůbec nehrozí. Je to ale velký omyl! Ne každý všechny své sousedy zná. A už vůbec ne ve velkých městech, jako je Praha. Navíc, výskyt cizích osob v domě je navíc zcela běžnou záležitostí. Může se jednat například o návštěvy. Stejně tak, ani pokud bydlíte ve vyšším patře, neznamená to automaticky, že jste ve větším bezpečí. Ani byty ve vyšších patrech dnes nejsou pro zloděje žádnou překážkou.

Naše zkušenost je taková, že spousta bytů v Praze není z profesionálního hlediska vůbec zabezpečena. A potvrzují to také statistiky – za rok 2015 bylo v Praze vykradeno téměř 2 000 bytů. A to jsou jen oficiální čísla. Nezabezpečený zamčený byt (např. obyčejná vložka bez bezpečnostního kování) každý zloděj otevře během minuty, a to bez vytvoření jakéhokoliv hluku. Nečekejte až vás někdo vykrade – správné zabezpečení domácnosti je rozumná investice.

zabezpečení

Spolehlivé zabezpečení objektu

Zabezpečení domu, bytu, chaty i garáže

Nejlepším zabezpečením objektu je však bezpečnostní závora – chrání tak Váše dveře proti jednoduchému vypáčeni páčidlem. Zloději se určitě vyznávají v zabezpečení dveří a vždy hledají dveře, které je možné rychle a hlavně tiše otevřít. Proto, když zaznamenají na dveřích namontovanou bezpečnostní závoru, nebudou se namáhat dveře otevírat. Jelikož bezpečnostní závora a její montáž není levná záležitost tak ne každý zákazník si ji může dovolit namontovat. V případě že jste si nerozhodli pro montáž závory – doporučujeme namontovat cylindricku zámkovou vložku (minimálně 3. třída bezpečnosti) a ochránit ji bezpečnostním kováním s překrytím které také dodáváme a montujeme.

Zabezpečení dveří a oken

Okna jsou nejslabším článkem zabezpečení domácnosti. Nejvíce vloupání se  uskutečňuje právě vniknutím přes nezabezpečené okno, které pro zloděje není žádnou překážkou.

 

Dodáváme a montujeme vložky všech tříd, bezpečností a rozměrů (FAB, RICHTER, EVVA, TOKOZ, MUL-T-LOCK, ABUS aj.) a také máme velký výběr bezpečnostního kování (RICHTER, ROSTEX apod.). Pro větší zabezpečení objektů doporučujme montáž přídavných zámku FAB, GUARD  nebo bezpečnostních závor a rozvor MOTTURA, CISA, ATRA apod., které chrání dveře především proti vypáčení. Tohle je základ – jinak Váše dveře ani ne zkušený zloděj otevře během minuty bez jakéhokoliv hluku. Lidsky řečeno vložka zámku musí být chráněna aspoň proti rozlomení.

Zabezpečení balkonových dveří

Objednejte si našeho technika, přijede provést měření a v nejkratší možný termín budete mít kvalitně zabezpečenou domácnost.

Naši zámečníci ví, jak správně zabezpečit vaši domácnost!

Rozhodli-li jste se lépe zabezpečit svoji domácnost, volejte naše techniky na čísle +420 777 037 778. Náš zámečník k vám přijede, provede měření a navrhne vhodné řešení na zabezpečení vašeho objektu, ať už se jedná o byt, dům, chatu, garáž či jinou nemovitost. Pomůžeme vám i s opravou zámků, vložky či celých dveřích, došlo-li k poškození, například po vloupání. Locksmith Key-Service je tu pro vás nonstop.

Start typing and press Enter to search