Repair of Locks and Doors after Burglary

We will repair and secure your door - call nonstop

Did they break into your house? We will repair your door and propose appropriate security.

We have been specializing in lock repairs since 1990!

V Praze dochází k několika desítkám krádeží a vloupání denně. Přesto si stále většina lidí myslí, že se jich to nedotkne. Opravy dveří a zámků po vloupání však naši zámečníci řeší dost často. Pokud se vám podobná nepříjemnost stane,  kontaktujte zámečnictví Key-Service – přijedeme vaše dveře opravit a rovnou navrhneme vhodné zabezpečení vašeho bytu či provozovny, abyste se už nikdy do podobné situace nedostali.

Co dělat, když vás vykradli?

Vrátili jste se domů a zjistili jste, že vás vykradli? Když došlo ke vloupání do vaší domácnosti, rozhodně nezačněte panikařit! Nejdříve byste měli kontaktovat policii ČR, která vše prohlédne, a poté zavolejte zámečnickou pohotovost.

Oprava dveří, zámku i vložky

Naši zámečníci k vám ihned dorazí, váš zámek i dveře opraví a rovnou poradí, jak váš byt, dům či jiný objekt lépe zabezpečit. Pokud jsou vaše dveře v neopravitelném stavu, dokážeme vám rychle přivést a namontovat dveře nové. V případě, že máte také poškozené zárubně po vloupáni, dokážeme je svařit a dát je do původního stavu. V pohotovostním vozidle máme vždy základní věci pro opravu zámku, proto jsme schopni vám vše opravit rychle a bez zbytečného čekáni. V případě potřeby vyměníme zámek, dáme novou vložku a také namontujeme bezpečnostní kování či bezpečnostní závoru.

oprava zamku

Jak můžete zabezpečit dům proti vloupání sami?

Jelikož máme za všechny ty roky za sebou už celou řadu výjezdů k vyloupeným bytům, domům, chatám, skladům či kancelářím, kde jsme opravovali či rovnou měnili dveře, můžeme vám dát pár rad co udělat pro to, abyste vloupání předešli, když třeba odjedete na dovolenou:

  • Zamykejte vstupní dveře. Nebo ještě lépe, zamykejte všechny dveře. Ideálně na dvakrát. Pouze zabouchnuté, nezamčené dveře nejsou pro zloděje žádnou překážkou.
  • Používejte bezpečností zámky (s bezpečnostní vložkou). Bezpečnostní zámky nejdou tak lehce odemknout, takže je dost možné, že si zloděj jeho otevírání nakonec rozmyslí.
  • Pořiďte si časový spínač, který ve vámi zadaných intervalech na krátkou dobu zapne světlo nebo televizi. Pro zloděje to pak bude vypadat, že v domě stále někdo je.
  • Nechte na balkoně pověšené prádlo – je to maličkost, ale dává zloději pocit, že v dům/byt není prázdný.
  • Pokud máte dobrý vztah se sousedy, poproste je, ať občas vyberou poštu – toho si zloději často všímají.
  • Nenechávejte vetší hotovostní částky doma.
  • Fotky z dovolené je lepší dát na sociální sítě po návratu domů a nikoliv před tím – tato informace se může lehce dostat k zlodějům.

Start typing and press Enter to search