Výměna zámku Praha

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Měníme zámky pro Vaše bezpečí

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Se zkušenostmi již od roku 1990 se naše firma key-service dovede vypořádat s výměnou jakéhokoliv zámku od dveří domů, bytů nebo dokonce trezorů. Zabýváme se kompletním dodáním, montáží a výměnou zámků, ale i vložek, bezpečnostního kování, závor, přídavných zámků apod.

výměna zámku

Máme bohaté zkušenosti

Výměna zámku není nikdy nic příjemného, většinou jí předchází ztráta klíčů, pokus o vloupání atd. Tyto věci jsou bohužel na denním pořádku a naši profesionální zámečníci s dlouholetou praxí vyjíždí k případům výměny zámků v Praze a okolí každý den. Disponují tím nejmodernějším vybavením a jsou schopni u Vás být již za 10-40 minut.

Výměnu zámku v Praze provádíme s pomocí zámků Atra, Mottura, Cisa a dalších a používáme např. vložky FAB, Richter, EVVA, Tokoz atd. Před výjezdem našeho technika Vám vždy sdělíme, jakou vložku a zámek bude potřeba použít a jejich orientační cenu. Sebou vozíme samozřejmě i další zámky či vložky pro případ, kdy výměna zámku vyžaduje něco jiného.

Kromě výměny zámku v Praze a okolí se specializujeme i na otevírání zabouchnutých dveří od bytu či od auta, otevírání dveří trezorů, opravy po vloupáních či zabezpečení objektů. Velice rádi Vám tak pomůžeme komplexně zabezpečit Vaši nemovitost.

Výměna zámku není příliš složitý proces, zejména ale s ohledem na pojišťovnu, u které máte svou nemovitost pojištěnou je ideální volba zavolat nonstop zámečnickou pohotovost key-service. Jistě Vás příjemně překvapí i naše ceny.

Start typing and press Enter to search