opening the car without a key

Call nonstop, we are ready!

Nouzové otevírání aut na počkání

Jsme specialisté na otevírání aut bez klíčů od roku 1990

Nabízíme nouzové otevírání aut všech druhu a poskytujeme své služby v Praze a Středočeském kraji. Naši výhodou oproti konkurenci je to, že k otevírání aut používáme jen ty nejnovější metody a přípravky, navíc díky dlouholeté praxi a bohatým zkušenostem  Váš vůz dokážeme otevřít maximálně rychle a bez jakéhokoliv poškození.

zabouchnuté auto

We most often solve the following problems:

 • Discharged car battery and remote control dysfunction
 • Central locking malfunction
 • Remote control malfunction
 • Loss of the keys or their theft
 • Broken key in the car lock
 • Slammed keys in the car
 • Alarm malfunction

A tohle daleko nejsou všechny problémy, které každodenně řešíme. V případě že se Vám stalo něco podobného – nepanikařte a volejte zámečnickou pohotovost KEY SERVICE! Jsme u Vás do 30 minut! Provádíme otevírání aut všech značek bez jakéhokoliv poškození včetně luxusních vozů LEXUS, BMW, AUDI, PORSCHE, LAMBORGHINI, ALFA ROMEO, JAGUAR atd.
Majitele vozů v podobných situacích, často přemýšlí  nad rozbitím okna, jen ne vždy se to vyplatí. Zaprvé, poměrně velká část automobilu má ”safe-system” který brání otevřeni auta zevnitř pomocí kliky. Zadruhé, skleněné střepy po rozbiti okna se vyklízejí opravdu špatně. Zatřetí, myslete na Váš čas a náklady na výměnu skla. Když uvnitř vozu nemáte uzamčené dítě a můžete počkat cca 20 min na příjezd zámečníka – nerozbíjejte okno, nevyplatí se Vám to.

How to prevent problems

 • Never leave the keys in the car (or at least leave the window open)
 • Make a spare key (if you lose a single car key, you won't avoid changing locks, which isn't cheap at all)
 • Check the battery charge status, especially in winter - jump leads are worthwhile.
 • Do not try to force open a car that cannot be opened with the original key - leave it to us, you will save your time, nerves and money.

ZABOUCHNUTÉ KLÍČE V AUTĚ. OTEVÍRÁNÍ AUT

Stát se to může každému – stačí mala chvilka nepozornosti a zjistíte že jste si omylem nechali klíče v autě a ono se samo z nějakého důvodu zamklo. Jak se to mohlo stát?  S velkou pravděpodobnosti jde o vadný mikrospínač. Občas se kvůli tomu sami zamknou jen páté dveře ale většinou se zamkne celé auto. Pokud auto nemá vadný mikrospínač dveří – auto s Klíčem uvnitř se samo nezamkne. Jak postupovat v takovým případě? Rozhodně nepanikařit a nesnažit se pokoušet dostát se do auta násilím s výjimkou nouzových situaci. Když třeba auto stoji na přímím slunci a v autě jsou dítě nebo zvířátka – rozhodně doporučujeme ne čekat na zámečníka ale rozbíjet okno. V jiných případech zavolejte na naši nejbližší zámečnickou pohotovost – auto otevřeme rychle a bez nejmenšího poškozeni.

otevření auta

CAR OPENING PRAGUE. LOCKSMITH EMERGENCY

Are you looking for a locksmith to open cars in Prague? Our locksmith emergency will provide you with absolutely everything you need. We have been dealing with emergency opening of cars of all types and brands for many years, slammed keys in the car is a player for us - we are number one in opening cars in Prague and its surroundings! Do you have a problem with your car? Forget the panic!

Panic and stress will never help. You will calm down and realize what your options are. Most cars are sold with several sets of keys - do you remember where you have a spare set of keys? If not, or simply do not have it, opening a car without a key is most often the case for experienced locksmiths from KEY SERVICE. Do not hesitate to contact our locksmiths on the emergency line 777 037 778 at any time. We are here for you non stop. Your locksmith KEY SERVICE!

Zámecnícká pohotovost

KEYLESS CAR OPENING. LOCKSMITH PRAGUE

Locksmith emergency KEY SERVICE provides emergency opening of cars of all types and brands. We use state-of-the-art tools to open cars - that's why we can guarantee that we will open the lock without the slightest damage. We will solve any problem with your car quickly and professionally for your satisfaction:

 • loss of or theft of keys. Subsequently, we can then produce new car keys!
 • the car locked itself, the keys remained inside the locked car (defective door microswitch)
 • the flashlight is out or the lock is broken and the door cannot be opened with the key

And this is far from all that can happen to your car. That's why we are here - locksmith KEY SERVICE

 

otevíráni zabouchnutých aut

Start typing and press Enter to search