Zámečnická pohotovost praha 7

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Spolehlivý zámečník v Praze 7

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Obraťte se na zámečnictví v Praze 7

Potřebujete vyměnit zámek u dveří či vložku? Musíte se potýkat s opravou vašeho domovního zámku po vloupání se do vašeho domu či se vám stalo, že jste si doma zapomněli klíče od bytu a zabouchli jste dveře?  Tyto problémy jsou u lidí velmi časté, a tudíž je dobré vědět, na koho se v případě nutnosti můžete obrátit a požádat ho o pomoc. Nejinak tomu je například u otevření vámi zavřeného automobilu, otevření trezoru či při instalaci zabezpečovacích systémů například pro váš dům či firmu. Vždy vám se vším rádo pomůže zámečnictví Praha 7, které se jmenuje Key Service. Obraťte se tak na profesionály, kteří mají v tomto oboru mnohaleté zkušenosti vždy, když potřebujete odbornou pomoc za přívětivou cenu.

Zlomený klíč v zámku či ztracené klíče jsou pro nás hračkou

Ztratili jste své klíče? Zlomil se vám v zámku váš klíč? Anebo jste si zabouchli dveře a nemůžete se tak žádným způsobem dostat do svého bytu? Pokud vás jedna z těchto nemilých věcí potká, není třeba ihned věšet hlavu. Key Service si totiž s každým vaším problémem hravě poradí. Šetrným způsobem po prokázání toho, že je nemovitost opravdu vaše či u ní bude přítomen její pronajímatel anebo dokonce policie ČR, se vždy dostaneme do bytu, který je třeba otevřít. Zámek u zabouchnutých dveří nepoškozujeme a už vůbec neničíme vaše dveře. V případě, kdy se navíc jedná o naléhavé případy, kterými může být zabouchnuté dítě v bytě či nebezpečí jiné škody, kterou je třeba řešit ihned, dokážeme k vám přijet, co by kamenem dohodil.

Vloupal se vám do domu zloděj? Zavolejte a my dáme vše do pořádku

Zejména v Praze jsou krádeže a vloupání se do bytů takřka na denním pořádku. Pokud se vám tedy přihodí tato nemilá událost, je na místě nám zavolat a my dáme vaše dveře zase do pořádku. Vyměníme celou vložku, zámek a také rádi doporučíme vhodné zabezpečení, které předejde opakovanému vloupání do vašeho domu. Bezpečnostní kování či dokonce bezpečnostní závory jsou velmi odolné vůči všem typům zlodějů. Nebojte se tak říci o pomoc tehdy, není-li vám díky vykradenému bytu zrovna dvakrát do smíchu. Předejdete tak opakovanému rozhořčení, které by vás v budoucnu mohlo potkat.

Start typing and press Enter to search