Profesionální zabezpečení objektů

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Nemate zabezpečenou nemovitost? Pomůžeme Vám!

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Po mnoha letech praxe máme bohaté zkušenosti v oblastí zabezpečení bytů a jiných objektů. Mnoho lidí si často dělá iluze, že když bydlí například v panelovém bytě, tak jsou všichni sousedi jako jedna velká rodina a vykradení bytu vůbec nehrozí. Je to ale velký omyl. Ne každý své sousedy zná. Výskyt cizích osob v domě je navíc zcela běžnou záležitostí. Může se jednat například o návštěvy. Nečekejte až Vás někdo vykrade – zabezpečení dveří do bytu je rozumná investice.

zabezpečení

Víme jak Vás spolehlivě zabezpečit

Spousta bytů v Praze není z profesionálního hlediska vůbec zabezpečených. Proto třeba za rok 2015 bylo v Praze vykradeno skoro 2 000 bytu. A to jsou jen oficiální čísla. Nezabezpečený zamčený byt (obyčejná vložka bez bezpečnostního kování) každý zloděj otevře během minuty, a to bez jakéhokoliv hluku!

Když už jste se rozhodli zabezpečit svoji domácnost, volejte naše techniky na čísle 777 037 778. Náš zámečník k vám přijede a navrhne vhodné řešeni na zabezpečení vašeho majetku. Dodáváme a montujeme vložky všech tříd, bezpečností a rozměrů (FAB, RICHTER, EVVA, TOKOZ, MUL-T-LOCK, ABUS…) a také máme velký výběr bezpečnostního kování (RICHTER, ROSTEX apod…). Pro větší zabezpečení objektů doporučujme montáž přídavných zámku FAB, GUARD nebo bezpečnostních závor a rozvor MOTTURA, CISA, ATRA apod., které chrání dveře především proti vypáčení. Zloději se určitě vyznávají v zabezpečení dveří a vždy hledají dveře, které je možné rychle a hlavně tiše otevřít. Proto, když zaznamenají na dveřích namontovanou bezpečnostní závoru, nebudou se namáhat dveře otevírat.

Nejlepším zabezpečením objektu je však bezpečnostní vložka (minimálně 3. třída bezpečnosti) chráněna bezpečnostním kováním s překrytím v kombinaci s bezpečnostními dveřmi, které také dodáváme a montujeme. Objednejte si našeho technika, přijede provést měření a v nejkratší možný termín budete mít kvalitně zabezpečenou domácnost.

Start typing and press Enter to search