PORADÍME S VÝMĚNOU ZÁMKU NEBO VLOŽKY!

Otevřít zaseknuté dveře nebo zámek hrubou silou rozhodně není chytré řešení. Výsledek je nejistý a navíc si ve většině případů akorát přiděláte nové problémy a další výdaje. Jak to udělat chytřeji? Zavolejte zámečníky, kteří pomohou se zabouchnutými či mechanicky zaseknutými dveřmi či zámkem.

Co dělat, když se dveře zaseknou?

Občas se stane, že se dveře zaseknou a nejdou otevřít. Na vině může být zlomený klíč, zabouchnuté dveře, mechanická překážka či jiný problémy, který brání klasickému otevření. Pokud se vám něco takového stane, vždy se snažte přijít na to, co je příčinou. Občas však tento problém nemá zdánlivě logické vysvětlení. Ani to ale není důvod k panice. Zaseknuté dveře se totiž rozhodně nevyplatí řešit násilnou formou.

výměna zámku

Výměna zámku i celých dveří

Pokud se rozhodnete, že si vystačíte se sílou, děláte velkou chybu. Silným kopnutím či jiným udeřením do dveří totiž můžete poškodit nejenom samotné dveře, ale také zárubně a zámek. Následné náklady za výměnu v takovém případě často až mnohonásobně převyšují výdaje za profesionální pomoc. Navíc si zbytečně přiděláte starosti a ve výsledku se stejně budete muset obrátit na zámečnictví.

zámečnická pohotovost praha 3

Pro zámečníky je otevření dveří otázka pár vteřin

V případě, kdy zaseknuté dveře neznamenají nutně ohrožení života, takže je nutné jejich okamžité vykopnutí, volte vždy raději pomoc profesionálů. Dobré zámečnictví poznáte i podle dobře vytvořené webové stránky – bude viditelná na předních pozicích. Zámečnická pohotovost Praha dorazí do pár minut na vaši adresu a nabídne kvalifikovanou pomoc. Otevření zaseknutých dveří je často problém s rychlým řešením v rukou profesionálů. Za pár vteřin tak mohou být dveře otevřené bez žádného většího poškození. Aby byla pomoc kompletní, zbývá ještě objevit daný problém a vyřešit ho, aby se situace neopakovala, tak jako je tomu například s čištěním kanalizace. V praxi může jít o úpravu dveří či výměnu zámku, který je již starý a problémový, takže nefunguje s očekávanou přesností a lehkostí.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search