Výměna zámku značky FAB

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Měníme zámky značky FAB pro Vaše bezpečí

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Zámek FAB má doma téměř každý. Zámky FAB jsou patrně nejznámější zámky v České republice a čas od času je potřeba vyměnit je za nové. Ať se jedná o ztracené klíče nebo poničený zámek, zámečníci z key-service zajistí výměnu zámku FAB rychle a spolehlivě.

klíč

Zvolíme vhodné zabezpečení a poradíme

Zámek vs vložka

V první řadě je ale důležité vysvětlit si rozdíl mezi zámkem FAB a vložkou zámku FAB, protože lidé často říkají, že potřebují vyměnit zámek FAB, ve skutečnosti ale potřebují vyměnit pouze vložku FAB. Zámek FAB je celý mechanismus, který je umístěn uvnitř dveří v zadlabacím prostoru, zatímco vložka FAB je pouze to místo, do kterého zasouváte klíč. V určitých případech tak lze vyměnit pouze vložku zámku FAB, jindy je potřeba přistoupit k výměně celého zámku FAB.  Zda je potřeba vyměnit celý zámek nebo jen vložku zhodnotí naši zkušení zámečníci po příjezdu na místo.

Výměnu zámků FAB provádíme těmi nejmodernějšími postupy a s ohledem na to, aby se nepoškodily ostatní části dveří. Dopomáhají nám k tomu téměř třicetileté zkušenosti v oblasti výměny zámků FAB, ale i výměny jakýchkoliv ostatních značek zámků.

Výměna zámku FAB není příliš složitý proces, zejména ale s ohledem na pojišťovnu, u které máte svou nemovitost pojištěnou je ideální volba zavolat nonstop zámečnickou pohotovost key-service.cz

Start typing and press Enter to search