Výměna vložky značky FAB

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Výměna vložky značky FAB

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Vložky FAB jsou patrně nejznámějšími vložkami zámků v České republice a čas od času je potřeba je vyměnit za nové. Ať se jedná o ztracené klíče nebo poničenou vložku, zámečníci z key-service zajistí výměnu vložky FAB rychle a spolehlivě.

klíče

Jak na to?

Vložka zámku FAB je upevněna v zadlabacím zámku dveří a při její výměně může tato část zůstat na místě. Vyměňuje se tak pouze cylindrická vložka zámku FAB, která je přichycena v zámku jedním šroubem. Její výměna je tak pro naše zkušené zámečníky otázkou několik minut.

Vzhledem k tomu, že dodáváme vložky všech rozměrů a bezpečnostních tříd (1 až 4) značek FAB, Richter, EVVA, Tokoz, Mul-T-Lock, Abus a mnoha dalších, výměně vložky FAB předchází rozhodnutí o nejlepší možné variantě. Na základě našich dlouholetých zkušeností (již od roku 1990) Vám dokážeme poradit a doporučit tu nejlepší vložku FAB, kterou byste si pro zabezpečení svého objektu mohli pořídit.

Bezpečnost především!

Samotná výměna vložky FAB i v té nejvyšší bezpečnostní třídě však nedokáže odradit každého zloděje před tím, aby se pokusil do Vašeho bytu či domu vloupat. Naopak, pro některé je jejich překonání výzvou, a chcete-li tak opravdu dobře zabezpečit svůj dům či byt, je vhodné při výměně vložky FAB myslet i na bezpečnostní kování či bezpečnostní závoru. Se vším Vám rádi poradíme, stačí, když nám zavoláte na naši nonstop zámečnickou pohotovostní linku.

Start typing and press Enter to search