Vložky s prostupovou spojkou

Zámečnická pohotovost Praha

Poradíme s výměnou zámku nebo vložky!

Jsme specialisté na opravy zámku již od roku 1990

Zabouchnuté dveře, to je pro mnoho lidí vyloženě noční můra. Jak se dostat do vlastního domu nebo bytu, když klíče zůstaly uvnitř? A v horším případě ještě zastrčené v zámku? Pak vážně nezbývá než doufat, že si s tím poradí zámečnická pohotovost. A když se vám to stane večer nebo o víkendu, tak doufáte, že najdete zámečnictví nonstop.

Když zapomenete klíče v zámku

Pokud bydlíte sami, zabouchnuté dveře s klíčem v zámku skoro řešit nemusíte. Jak jste dva, už si na to musíte dát víc pozor. Co ale děti, starší lidé nebo třeba nájemníci?

Můžete jim říkat stále dokola, že klíče v zámku nechávat nemají. Ale je skoro jisté, že se s problémem otevírání zabouchnutých dveří brzy setkáte. Moc lidí, velký spěch, nepozornost.

Zámečnická pohotovostZámečník Praha

Vyřešit takovou situaci není zas až tak těžké, stačí zavolat specialistu na otevření zamčených dveří. KEY SERVICE je kvalitní nonstop zámečnictví, které vyřeší jakýkoli problém s dveřmi a zámky. Otevírání zabouchnutých dveří, otevření zamčených dveří, jednoduše cokoli. Zároveň se ale snaží svým zákazníkům nabízet služby, které jim život co nejvíce usnadní. Třeba takové, aby k zabouchnutí dveří s klíčem v zámku nedošlo, nebo to vůbec nevadilo. Jak?

Vložky s prostupovou spojkou

Předejít problému klíče v zámku a zabouchnuté dveře se dá celkem jednoduše. Existují totiž speciální cylindrické vložky, které vytváří zvláštní mechanismus, díky kterému je možné nechat z jedné strany dveří klíč v zámku, a přesto z druhé strany odemknout. Zámkové vložky s prostupovou spojkou jednoduše vyřeší neustálé kontrolování a hlídání klíčů. Prostupovou spojku je možné namontovat jak do nové, tak i stávají zámkové vložky.

Zámečník tak jednoduchou úpravou a instalací zajití, abyste vaše vchodové dveře mohli kdykoli otevřít. Nemusíte tak mít obavy, že si vaše děti nebo vy sami zabouchnete dveře a nedostanete se tak domů.

Máte zájem o zámečnické služby? Napište nám!

Start typing and press Enter to search