Otevření zabouchnutých dveří bez klíče

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Zabouchnuté dveře? Nevadí!

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Zabouchli se Vám dveře? Ztratili jste klíče? Nejde klíčem otevřít zámek nebo se Vám klič zlomil? Hlavně nepanikařit! Zámečnici KEY SERVICE už dlouhá léta každodenně úspěšně řeší tyto problémy. Díky kvalitnímu nářadí a mnoholetým zkušenostem otevřeme jakékoliv zabouchnuté  dveře během chvilky naprosto bez poškozeni. I zabouchnuté bezpečnostní dveře jako třeba NEXT, SHERLOCK, ADLO, SAPELI, BEDEX atd.  a také všechny plastové dveře nejsou pro nás problém. Během několika sekund až minut po příjezdu našeho technika vaše budou dveře otevřené bez jakéhokoliv poškozeni.  V žádném se případě nepokoušejte zabouchnuté dveře vypáčit – vždy dojde k rozbiti zámku, prasknuti dveří v místě kde je namontován  zámek a k poškozeni futra. Opravdu málokdy  se takovým způsobem podaří dveře odemknout, a i výměna zámku bude složitější.

zámečník praha

Co je potřeba k otevření dveří bez klíče?

Pro otevřeni zamčených dveří musíte technikovi ukázat doklad prokazující to že do zvoleného bytu máte právo vstoupit (když jste majitelem bytu – občansky průkaz z trvalým pobytem na dané adrese nebo kupní smlouvu. Pokud bydlíte v pronajmu – zajistěte přítomnost majitele bytu/objektu nebo asistenci policii ČR). Zamčené dveře Vám otevřeme nejšetrnějším možným způsobem (vždy záleží na tom jakým způsobem jsou dveře zabezpečené – podle toho zvolíme ten nejsetřenější způsob otevřeni). Vždy před otevřením dveří  Vám technik důkladně vysvětli jak dveře bude otevírat.

Na vyžádání v případě nouze (zavřené male dítě, zapnuty nebezpečné přístroje apod.) dokážeme přijet k Vám opravdu rychle – proto nemusíte volat hasiče kteří Vám sice otevřou dveře zdarma ale následná oprava dveří (a dost často i zárubně) se několikanásobně prodraží.

Zámečník nonstop připraven Vám pomoct 24 hodin denně.

Volejte kdykoliv a jsme u Vás za 10-40 min.

Start typing and press Enter to search

Call Now Button