Otevírání zámků Praha

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Víme jak na otevření zámků!

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Potřebujete specialisty zámečníka v Praze? KEY SERVICE vám poskytne vše, co potřebujete. Jsme tu pro vás nonstop a otevřeme jakýkoliv zámek v Praze a okolí během nejkratší možné doby!

Otevřeme všechno a rychle

Od roku 1990 provádím pro naše klienty v Praze a okolí otevírání zámků dveří, aut, nebo trezorů, zámky také vyměňujeme a opravujeme po vloupání. Můžeme se pochlubit jedním z nejkratších dojezdových časů, a to již od 10 minut. Žádný zámek pro nás není překážkou, na otevírání zámků v Praze jsme prostě jedničky!

Zabouchli jste si dveře od bytu? Nechali jste klíče v zámku, takže neotevřete ani náhradním klíčem? Nalezli jste na půdě po babičce trezor, k němuž se nehodí žádný klíč? Nebo se díváte přes okno svého vozu na klíče ležící na sedadle a nemůžete se k nim přes zamčené dveře dostat? Volejte KEY SERVICE!

Nenecháme nic náhodě

Otevírání zámků v Praze a okolí se věnujeme tak dlouho, že nás nic nepřekvapí. Pracujeme s tím nejmodernějším vybavením, a pokud je to jen trochu možné, zámky otevíráme bez poškození čehokoliv jiného. Vždy máme k dispozici náhradní vložky a zámky, takže i v případě, že bychom museli zámek pro zajištění vstupu poničit, můžeme vám ihned namontovat nový.

Potřebujete otevřít zámek v Praze? Zavolejte nám kterýkoliv den v týdnu, v kteroukoli hodinu, a než se dopátráte toho, jak se to vlastně stalo, budete mít po problému!

Start typing and press Enter to search