Otevírání auta bez klíče

Volejte nonstop, jsme připraveni!

Rychlé otevírání auta bez klíče!

Jsme specialisté na otevírání zámků bez klíčů od roku 1990

Vybitá baterie? Nefunguje dálkové ovládání nebo centrální zamykání? Klíče od auta visí v zapalování a vy se na ně díváte skrz okénka zamknutých dveří? Nic, co bychom komukoliv přáli, ale stává se to každý den.

otevření auta

Na paniku zapomeňte

Panika či stres nikdy ničemu neprospěje. Vydechněte, uvolněte se a uvědomte si, jaké máte možnosti. Většina automobilů je prodávána s několika sadami klíčů – vzpomenete si, kde máte náhradní sadu? Pokud ne, anebo ji prostě nemáte, je otevření auta bez klíče nejčastěji případem pro zkušené zámečníky z KEY SERVICE.

Situací, které souvisí s otevřením auta bez klíče je bezpočet. Stejně tak způsobů, jak takové auto bez klíče otevřít. Je rozdíl, zda máte centrální zamykání či nikoli, zda jsou klíče na sedadle, v zapalování, nebo třeba v kufru auta. Vše hraje svou roli a nejdůležitějším prvkem při otevírání auta bez klíče jsou tak zkušenosti zámečníka.

Otevřeme jakýkoliv vůz bez klíče

To není přepis komunikace mezi zloději na internetovém fóru. To je každodenní realita našich zámečnických specialistů. S našimi mnohaletými zkušenostmi dokážeme otevřít opravdu jakoukoliv značku vozu bez klíče, včetně těch nejnovějších a luxusních jako např. Lamborghini, Porsche, Jaguar apod. Pokud by to bylo technicky možné, otevírali bychom starší vozy i na dálku přes telefon. To je samozřejmě vtip, ale na otevírání aut bez klíče jsme prostě mistři.

Start typing and press Enter to search