Mříže Raab

 In Partners

(Partnerský článek)

Hledáte pro svůj byt či dům, svou prodejnu nebo jiný objekt kvalitní mříže? Bojíte se, že Vás někdo vykrade nebo si odnese cennosti? Firma mříže Raab nabízí svým zákazníkům kvalitu a dlouholetou praxi při výrobě mříží, na kterou dostane každý záruku v délce 5 let. Firma Raab realizuje všechny typy a druhy mříží, na které si jen vzpomenete. Mezi sortiment patří mříže pevné, klasické, kované nebo pohyblivé, ale i nůžkové mříže a rolovací.

Proč mříže od Raaba?

Mříže Raab dokáží tyto druhy mříží ušít zákazníkovy takříkajíc na míru. Mříže zaměří, navrhnou, vyrobí, dovezou a namontují na daný objekt. Zákazníkovi už jen prakticky stačí se domluvit na termínu realizace/instalace a dodat potřebné informace pro výrobu mříží. Pro své zákazníky nabízí firma služby v podobě okamžité 24 hodinové pomoci a tedy při jakémkoliv problému vyrazit.

Mezi nejčastěji vyráběné druhy mříží patří nůžkové mříže, které se hojně využívají pro svou pevnost a subtilní vzhled, dají se využívat jako vjezdové nebo-li vstupní brány. Při výrobě všech mříží jsou používány nejnovější technické prvky. Mezi výhody těchto mříží patří takzvaná „neviditelnost“ – nezabírají při složení téměř žádný prostor a tím tak nenarušují esteticky okolí.

Uvažujete-li o zabezpečení pomocí mříží, kontaktujte firmu prostřednictvím e-mailu: mrize-raab@mrize-raab.cz anebo na mobilních číslech pro oblast Prahy +420 603 562 358 a pro Čechy a Moravu +420 603 213 731.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search