Slammed keys

Call nonstop, we are ready!

Zabouchnuté klíče nemusí znamenat paniku

We have been specialists in opening keyless locks since 1990

Co dělat a jak postupovat v případě, že jste si zabouchli klíče od domu či bytu? Odcházíte, zavřete dveře a najednou si uvědomíte, že klíče zůstaly uvnitř. Komu se to ještě nikdy nestalo, je buď velice opatrný, nebo měl ohromné štěstí. Pro vás ostatní je řešením naše zámečnická pohotovost.

oprava zámku

Zabouchnuté klíče znamenají komplikace

Zabouchnuté klíče v bytě představují vždy přinejmenším problém navíc, který musíte znenadání řešit. Nebyli jste na to připraveni, máte již svůj harmonogram a v horším případě existuje zároveň něco, díky čemuž se musíte do bytu rychle dostat zpět. Může se jednat o vaše malé dítě, které zůstalo uvnitř, protože jste šli pouze vynést odpadky. Problémem může být zároveň běžící sporák či trouba, ale také pouhá skutečnost, že jste šli do práce a zapomněli si vzít důležité materiály. Zabouchnuté klíče tak vždy znamenají komplikaci, kterou je potřeba rychle vyřešit.

Obraťte se na naše zámečníky

Jste-li z Prahy či jeho blízkého okolí, je nejjednodušším řešením zavolat naši nonstop zámečnickou linku. Tým zkušených zámečníků je tu pro vás každý den v týdnu včetně svátků a se zabouchnutými klíči má velké zkušenosti. Denně vyráží k desítkám takových případů a s pomocí kvalitního vybavení rychle vyřeší problém i vašich zabouchnutých klíčů. Volejte nonstop, pomůžeme i vám!

Start typing and press Enter to search