Repair of the lock and door after burglary

Call nonstop, we are ready!

Did they break into your house? Do not worry!

Jsme specialisté na opravy zámku již od roku 1990!

Oprava zámku. V Praze se kradlo, krade se a bude se krást každý den, jen většina lidí si myslí, že se jich to nedotkne. Ale když už se vám to stane, kontaktujte nás a my přijedeme opravit vaše dveře a rovnou navrhneme vhodné zabezpečení vašeho bytu či provozovny, aby se vám už nikdy podobná nepříjemnost nestala. V případě potřeby vyměníme zámek, dáme novou vložku, namontujeme bezpečnostní kováni nebo bezpečnostní závoru.

oprava zamku

We know how to reliably secure you

Když už jste byli vykradení, rozhodně nezačněte panikařit! Nejdříve byste měli kontaktovat policii ČR, která vše prohlédne, a poté volejte zámečnickou pohotovost. V případě, že máte také poškozené zárubně po vloupáni, dokážeme je svařit a dát je do původního stavu. Když jsou vaše dveře v neopravitelném stavu, dokážeme vám rychle přivést a namontovat dveře nové. V pohotovostním vozidle máme vždy základní věci pro opravu zámku. Proto jsme schopní vám vše opravit rychle a bez zbytečného čekáni.

Kolík zaplatíte za opravu zámku?

PRICE opravy dveří a zámku vždy záleží na rozsahu práce – nejde určit dopředu. Technik Vám může dopředu sdělit jen orientační cenu za opravu dveří.

Since we already have a number of trips to looted apartments, warehouses and offices, where we repaired or immediately changed the doors, we can give you some advice on how to protect your property well. For example, when you are on vacation:

  • So that the thief thinks that there is someone in the house - get a timer that turns on the light or the TV for a short time at the intervals you specify.
  • Leave hanging clothes on the balcony - it's a small thing, but it gives thieves the feeling that someone is in the house / apartment.
  • If you have a good relationship with your neighbors, ask them to pick up mail from time to time - thieves often notice.
  • Don't leave larger amounts of cash at home - deposit them into your account.
  • It is better to put a photo from the holiday on social networks after returning home and not before - this private information can easily reach thieves.

Start typing and press Enter to search