Astrema – úklidová a bezpečnostní agentura

 In Partners

(Partnerský článek)

Co nabízí Astrema jako bezpečnostní agentura?

Úklidová firma ASTREMA PLUS poskytuje kvalitní a spolehlivé úklidové služby ve Zlíně a okolí s možností využití náhradního plnění. V pestrém sortimentu firma vystupuje i jako bezpečnostní agentura Zlín, ale také nabízí:

  • Pravidelný úklidový servis administrativních prostor, kanceláří, nemocnic, škol či školek
  • Domovní úklidy nebytových prostor (panelové domy)
  • Běžný standardní úklid bytů (i po malování nebo rekonstrukci)
  • Dokončovací úklidové činnosti v interiérech před kolaudací

Bezpečnostních agentur je na trhu velké množství. Nicméně ne každá agentura vám nabídne služby komplexně. Bezpečnostní agentura Zlín jistě přijde někdy vhod. Je jedno, o jaký objekt, majetek nebo lidi se jedná, vždy je potřeba oslovit někoho, kdo tomu skutečně rozumí. Experti v tomto odvětví se v této problematice rozhodně umí pohybovat, takže není potíž se s nimi domluvit přímo na konkrétní službě. I kdyby se jednalo, o úklidové služby Zlín.

Kompletní bezpečnostní agentura a úklidové služby společnosti ASTREMA mohou využít zákazníci ze všech koutů Moravy, především se na nás obracejí klienti ve Zlínském a Olomouckém kraji. Bezpečnostní agentura Otrokovice Vám nabízí celý balíček užitečných služeb, za výhodné ceny. Máte-li zájem stát se naším klientem, kontaktujte nás online.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search